eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manga Trucks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Manga Trucks (/thread-29304.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Manga Trucks - VresT - 30/03/2015 02:13 PM

Chciałeś abym skomentował no więc.....Tragicznie to wygląda,baza się zlewa,maty,modele do kitu.




A tak na serio to jest w porządku :E


RE: Manga Trucks - Matias00 - 30/03/2015 06:45 PM

Więc tak wygląda to jednak :E. Chciałbym ogłosić, że jako zabicie czasu wolnego i mój brak kompa do gier poprowadzimy "firmę" opierającą się na Mangach. Będzie to wyglądało tak że pokażemy Mang z załadunku z drogi i opiszemy co i jak Big Grin. Myślę, że na zabicie nudy to dobry pomysł. Mój zestaw można zobaczyć w moim temacie http://etrucks.pl/thread-29335.html wydaje mi się, że nie ma sensu tworzyć nowego tematu więc "relacje z trasy będą u mnie i u Wilczka.


RE: Manga Trucks - dominik_SKIPPER - 30/03/2015 09:16 PM

Dużo ludzi pomyśli że to głupi pomysł . Ale my z Matisem mamy takich w dup.. Nie mam czasu więc łapcie fotki jutro będzie więcej i z opisem !
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny
Pozdrawiam



RE: Manga Trucks - Matias00 - 30/03/2015 09:57 PM

No dobra teraz ja Big Grin jechaliśmy po ładunek z Bazy okolice Poznania do Grodziska Wielkopolskiego na załadunek specjalnych beli.

Gdzieś na krajówce.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Już na parkingu z Wilczkiem czekamy na wjazd na załadunek.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Manga Trucks - kacpero1050 - 31/03/2015 11:43 AM

Świetne mangi Smile


RE: Manga Trucks - dominik_SKIPPER - 22/07/2015 06:01 PM

I oto cudo Smile Prezentuje wam Daf'a firmowego DolmoTrans . Daf jest identyczny oprócz naczepy . Ponieważ naczepa firmowa to Schmitz a tu mam KOGEL . Ale tak czy inaczej moim zdaniem wszyło mi to bosko Smile
Image
Image
Zapraszam do komentowania tego Dafa Tongue
Pozdrawiam ,
.:SKIPPER:.
Image

Manga by była lepsza ale zdjęcia trzy dawać w .jpge Tongue


RE: Manga Trucks - Paweł - 22/07/2015 06:11 PM

Fajnie pingwin Big Grin


RE: Manga Trucks - sasiad89993 - 06/01/2017 09:20 PM

Paseratti b4

Zrobiony z nagłego pomysłu, jakoś tak wyszło, że jest gotowe całe auto, z dodatkowymi spryskiwaczami, kierunkami usa, zdesiem vr6, grillem i dokładką pode zderzak... Jak zwykle :v

Ma trochę niedociągnięć, ale na razie się na nim nie skupiam, ot tak może się kiedyś przyda

Image

Już tradycyjnie wszystko zrobione przeze mnie. Dziękuję za uwagę i zapraszam do oceniania Smile


RE: Manga Trucks - filipmix024 - 11/10/2017 06:19 PM

Fajny Passacik. Big Grin