eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Thor Wita etrucks.pl - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Thor Wita etrucks.pl (/thread-30549.html)

Strony: 1 2


Thor Wita etrucks.pl - Thor - 10/05/2015 08:24 PM

Hello everybody Szczerbol

Na imię mam Arek, wiek już leciwy bo po XXX Tongue

Jestem nowym obywatelem eTrucks ale nie oznacza to wcale tego ze jestem świeżym i niedoświadczonym wirtualnym kierowcą Smile

W symulatory ciężarówek gram od pierwszych produkcji czeskiego studia i pierwsze szlify zdobywałem w 18 WOS Across America. No to było lata świetlne temu Big Grin Następnym tytułem był 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal w którym tez się kilka tysięcy km przejechało. Później już udało się nabyć 18 Wheels of Steel: Haulin. No i tak na prawdę przygoda zaczęła się dopiero od tego tytułu. Poprzednie tytuły grałem u kuzyna zarywając wiele, wiele nocy razem z nim a Haulin już na własnym sprzecie leciał i znowu wiele wiele nocy zarwanych a może nawet wiecej.
ETS widziałe co prwada jakiś czas po premierze a nawet niewiele przed premierą ETS2, trochę pograłem ale bez wiekszego napięcia bo napięciem było wtedy czekanie na premierę ETS2.

Jeśli chodzi o ETS2 to ten tytuł już został zdobyty w Pre-order i został u mnie do tej pory. Pierwszy symulator w którego grałem już na padzie a nie na klawiaturze, zupełnie inna jazda niż w poprzednich. Nie gram w niego co prawda ciągle od wydania ale na dysku praktycznie jest bez przerwy. I tym razem po dłużeszj przerwie spowodowanej różnymi wydarzeniami losowymi zacząłem grać kilka dni temu.

Nie bardzo lubie grać z modami choć jak patrzę na to co mają niektórzy w fotorelacjach to aż ślinka cieknie na widok nowych lokalizacji czy map Wink
Sam używałem tylko jakiś małych modów typu :reale loga: czy coś takiego.

Obecnie cisnę Volvo FH16 Classic Slipper, 4x2, 540KM. Pewnie go nieprędko zmienię ale że jeździ sie nim bardzo dobrze to i nie ma pośpiechu. Poza tym mam pewne cele i ciężarówka też musi swoje km zrobić przed wymianą.
Nie ukrywam że jestem bardzo ciekaw MP4. Na żywo prezentuję się świetnie i stąd moje wielkie zaciekawienieSmile
Obecnie posiadam pierwsze rozszerzenie mapy ale na drugie sie jeszcze nie zdecydowałem.

Myślę ze temat wyczerpałem Wink
Pozdrawiam WszyskichSmile


RE: Thor Wita etrucks.pl - Kierman007 - 10/05/2015 08:26 PM

No ja się pierwszy przywitam Tongue
Witaj koleżko. Użytkownicy i ekipa forum życzy miłego pobytu !


RE: Thor Wita etrucks.pl - Ania - 10/05/2015 08:27 PM

Piękny wstęp i przywitanie sie z Nami na forum. Życzę od siebie miłego pobytu na eTrucks Smile


RE: Thor Wita etrucks.pl - abuk - 10/05/2015 08:29 PM

Witoj! W naszej rodzinie eTrucks.pl! Będziesz się tu czuł bezpiecznie Smile


RE: Thor Wita etrucks.pl - batipll - 10/05/2015 08:37 PM

Witam, życzę miłego pobytu na forum i obyś został jak najdłużej


RE: Thor Wita etrucks.pl - VresT - 10/05/2015 09:00 PM

Siemasz na naszym forum ! Przeczytaj regulamin i życzę miłego spędzenia czasu wśród nas Wink


RE: Thor Wita etrucks.pl - MAD MAX - 10/05/2015 10:12 PM

Witam serdecznie i oczekuję na pierwszą relację Big Grin tak doświadczonego kierowcy.


RE: Thor Wita etrucks.pl - skaecik - 10/05/2015 10:16 PM

Witaj Arku! Big Grin
Cieszymy się że do nas zaglądnąłeś i postanowiłeś zostać na dłużej, uwierz, że z całą naszą ekipą ta gra może stać się Twoim życiem Wink
Życzymy Ci miłego pobytu na forum, wielotematowych i ciekawych rozmów, mega fotorelacji i wszystkiego czym zechcesz się z nami podzielić Wink

Pozdrawiam,
skecik


RE: Thor Wita etrucks.pl - kurczak100012 - 10/05/2015 11:02 PM

Witaj Thor mam nadzieję że szybko się zaklimatyzujesz na naszym forum życzę miłego pobytu.


RE: Thor Wita etrucks.pl - Thor - 11/05/2015 06:23 AM

Dziękuję bardzo za przywitanie,
Mam jednak nadzieje że gra nie stanie się moim całym życiem Big Grin miałem już tak z TDU2 Tongue
Co do fotorelacji... Juz dawno takiej nie robiłem a w klubie w TDU2 robiło się je często więc moze jeszcze coś pamiętam Smile