eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! (/thread-30755.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - WiTo - 23/05/2015 07:48 AM

Witam wszystkichSmile

Logo będzie zmienione,bo to jest tylko wersja alfa,beta czy jak chcecie:E,chciałem tylko sprawdzić czy logo będzie działać,jak widać działa,i to dobry znak.Jak będzie nowe logo,to na pewno was o tym poinformujemy,jak na razie to jesteśmy zadowoleni z postępów jakich robimy,ale do końca zostało jeszcze bardzo dużo pracy.Ale my sie tak łatwo nie poddajemy,jedziemy dalej z rozwojem.

Pozdrawiam i dziękujemy za pozytywne komentarzeWink


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - dominik_SKIPPER - 23/05/2015 08:07 AM

Ogólnie styl forum mi się nie podoba Smile Czemu Pytajnik A temu że jest takie jasne . Wole ciemniejsze ale kto jaki ma gust Tongue


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - WiTo - 23/05/2015 08:26 AM

Wiemy że jest za jasny,ale nie wiemy jak go zmienić,chcemy też dodać SB i Statystyki tylko jak to sie robiPytajnik
Wiemy że sb i statystyki to pluginy,i że trzeba je dodać,tylko jakPytajnik
W imieniu zarządu Union-Transport prosze o pomoc

Pozdrawiam


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - dominik_SKIPPER - 23/05/2015 08:33 AM

Ja nie pomogę bo sam nie wiem . Ale spytam się mojego szefa czy wam pomoże bo on tam bardzo dobrze robi strony Wink


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - WiTo - 23/05/2015 08:36 AM

Dziękujemy,za twoją pomoc.Dzięki twojej pomocy skończymy forum.I dzięki twojemu szefowiWink.

Dziękujemy i Pozdrawiamy


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - Paweł - 23/05/2015 08:39 AM

Wpisz sobie w googlach, jak dodać pluginy na forum Wink


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - Darson - 23/05/2015 08:42 AM

Wgrywasz to do bazy danych forum po przez FTP://Chyba że na tym hostingu nie ma dostępu do bazy danych bo nie wszystkie darmowe dają dostęp ale nie wiem bo nigdy nie korzystałem z tego hosta.


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - WiTo - 23/05/2015 09:57 PM

Witam

Jak napisałem,dzisiaj zrobiłem logo:/
Tylko nie wiem co można w nim poprawić,bo wiadomo że nie jest najlepiej zrobione,prosze o napisanie co można w nim zmienićWink
Pozdrawiam,i o to logo,które trzeba poprawić:E

Image


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - Leniwy. - 24/05/2015 07:41 AM

Witam !
Mam dla was wiadomość. Nie porzucam VSki, dalej będzie tworzona ale na razie tylko przez wita5. Będę nie obecny przez 1-1,5 tygodnia. Powodem jest szkoła itp. Tak więc Do zobaczenia !


RE: VS UNION-TRANSPORT - relacje z prac nad VSką ! - dominik_SKIPPER - 24/05/2015 08:38 AM

wito5@ Postaram wam się załatwić logo Smile Bo znam dobrego usera który robi loga na 10 +
SidLeniwiec@ Szkoda że cie nie będzie . Ale do zobaczenia . Pozdrawiam Wykrzyknik