eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? (/thread-31203.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - grzesiek128 - 15/10/2015 03:35 PM

tak cb radio dla kraju coś jak w radiu z ets 2

http://www.tircenter.eu/media/cb-online/ np cos podobne jak na tej stronie zeby można było dodac do ets


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - kurczak100012 - 15/10/2015 04:44 PM

Ja chciałbym aby zrobili lodówki oryginalne np. do mana pinezką dodajesz lodówkę przyciskasz klawisz lodówka się otwiera a w środku masz pinezki i możesz dodać np owoce, picie jakieś odpowiedni klawisz zamykasz i git mogliby też zrobić coś takiego podjeżdżasz pod dystrybutor z paliwem wyłączasz silnik kierowca wysiada i widać jak tankuję paliwo także mogliby uzyskać licencje na wszystkie naczepy dostępne w grze jeszcze jest dużo możliwości i pomysłów jak mogliby scs software rozbudować grę ale za dużo by tu się rozpisywać Big Grin


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - .:KoxTrucker:. - 15/10/2015 05:06 PM

Ja chciałbym zmianę sklepienia niebieskiego o poranku i wieczorem. Bo gdy zachodzi słońce, troszkę to nie jest zbyt atrakcyjne.
A o wschodzie, drobne korekty w kwestii kolorów plecami do słońca.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - sewcio65 - 15/10/2015 05:26 PM

to akurat jest kwestia gustu :E, mi to co jest teraz się podoba.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - .:KoxTrucker:. - 15/10/2015 06:57 PM

Nie ma już więcej rzeczowych pomysłów, więc temat można zamknąć.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - kolakao - 15/10/2015 08:45 PM

SCS się wycwaniło i zrobiło jak inne firmy. Nie dadzą nam gotowego produktu, który kiedyś się dostawał, tylko co jakiś czas wypuszczą nowy patch, DLC i gites... Kiedyś kupowało się grę i miałeś gotowy produkt i koniec a teraz żeby tylko się nachapać.
Ja bym chciał tak jak już pisałem : możliwość załadowania ciężarówki, na miejscach rozładunku GABARYTÓW gdy już staniemy w miejscu docelowym zobaczyć np filmik jak ściągają nam towar z naczepy, możliwość otwierania drzwi od naczepy pod rampą, lepszą fizykę, różne rodzaje dróg np z dziurami, łatami, konieczność pokazania papierów na bramie ochronie, branie zwrotów, strzelające opony, pomoc drogową, model zniszczeń i wiele więcej.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - sewcio65 - 15/10/2015 09:06 PM

To ma być symulator jazdy, a nie dawanie papierów ochronie...


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - kamiluch1420 - 15/10/2015 09:26 PM

(15/10/2015 09:06 PM)sewcio65 napisał(a):  To ma być symulator jazdy, a nie dawanie papierów ochronie...
Kolego sewcio65 ja uważam że to jest dobry pomysł z tym oddawaniem (lub pokazywaniem) papierów ochronie to dobry pomysł mogło to by się odbywać na zasadzie że kierowca wjeżdża w znacznik gdzie powinno się pokazywać papiery.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - rafaelcz82 - 15/10/2015 09:51 PM

Kolakao, z tymi filmami z rozładunku fajny pomysł. Z tym że zablokowałbyś wszystkich moderów, którzy dodają do gry mody naczep i ładunków. Pomoc drogowa - faktycznie przydała by się taka wizualizacja. Ale jak nie ma w grze ścigającego nas radiowozu (rodem z Haulina, z tego co pamiętam) to znów nie oczekujmy po tym produkcie scs nie wiadomo jakich śliwek na wierzbie. Grunt że autorom projektu się dalej chce i że go dalej rozwijają o kolejne dlc. Przecież mogli to zrobić tak, jak pewne studio od symulacji kolejowych, gdzie kupujesz podstawową grę za mniej więcej 150 pln., a masz w tym cztery trasy po sześć scenariuszy, a kolejne trasy kosztują od 25 euro w zwyż. Do tego lokomotywy i wagony po mniej więcej 20 euro i jak ktoś już wyliczył na specjalizującym się w tej tematyce forum, żeby mieć całą kolekcję, trzeba lekką ręką wydać ze 3,5 tys.złotych.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - VOLKELM - 16/10/2015 08:13 PM

Ja bym chciał żeby poprawili model DAF'a XF 105 bo np tył moim zdaniem wygląda tragicznie Wink