eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nie mogę znaleźć aktualizacji do mojej karty graficznej - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Nie mogę znaleźć aktualizacji do mojej karty graficznej (/thread-31266.html)



Nie mogę znaleźć aktualizacji do mojej karty graficznej - dominik_SKIPPER - 21/06/2015 07:07 PM

Witam ,
poszukuje aktualizacji do mojej karty graficznej ponieważ nie działa mi Farming Simulator 2015 a czytałem na jednym z forum że muszę pobrać aktualizacjie do mojej karty graficznej .
Cytat:Zaktualizuj sterowniki swojej karty graficznej
A problem jest w tym że nie mogę znaleźć aktualizacji Undecided
P.S Szukałem na tym : Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Moja karta graficzna : NVIDIA GeForce 9500 GT
Za pomoc podaruję 1+.
Z góry dzięki
Pozdrawiam ,
.:SKIPPER:.


RE: Nie mogę znaleźć aktualizacji do mojej karty graficznej - VresT - 21/06/2015 07:19 PM

Pobierz program SlimDrivers ten programik wyszuka ci wszystkie dostępne aktualizacje sterowników do twojego PC.


RE: Nie mogę znaleźć aktualizacji do mojej karty graficznej - dominik_SKIPPER - 21/06/2015 07:43 PM

(21/06/2015 07:19 PM)VresT napisał(a):  Pobierz program SlimDrivers ten programik wyszuka ci wszystkie dostępne aktualizacje sterowników do twojego PC.

Program działa ale kolejny problem Undecided Ten problem z kartą mam na drugim komputerze gdzie nie ma dostępu do internetu . Jest jakieś inne rozwiązanie gdzie mogę pobrać karte graficzną na laptopie gdzie mam internet Smile ?