eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Problemy, błędy, propozycje (/forum-182.html)
+--- Wątek: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' (/thread-31398.html)

Strony: 1 2


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Marcin D - 01/07/2015 03:54 PM

Ja bym jedynie wykreślił ten punkt o słabych fotach bo nie każdego stac na super hiper gamingowy komputer....


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 04:00 PM

(01/07/2015 03:54 PM)Marcin D napisał(a):  Ja bym jedynie wykreślił ten punkt o słabych fotach bo nie każdego stac na super hiper gamingowy komputer....
Chodziło mi bardziej o słabe ujęcia oraz np zdjęcia z otwartym doradcą drogowym itp.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Ania - 01/07/2015 04:11 PM

(01/07/2015 04:00 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  
(01/07/2015 03:54 PM)Marcin D napisał(a):  Ja bym jedynie wykreślił ten punkt o słabych fotach bo nie każdego stac na super hiper gamingowy komputer....
Chodziło mi bardziej o słabe ujęcia oraz np zdjęcia z otwartym doradcą drogowym itp.

Nie wszyscy są profesjonalnymi fotografami,nie wszyscy mają takie oko do ujęć.Nie można komuś zamykać tematu z powodu kiepskiego ujęcia ?!?
Pamiętajmy - każdy ma prawo wstawiać zdjęcia na takie jak go stać, o ile nie naruszają regulaminu forum,mają odpowiedni format itp.

Co do porządków - faktycznie,tu przydałoby się zrobić z vs-kami jakiś ład - te istniejące, pozamykane, słabo prosperujące.
Spytać właścicieli co dalej z ich przyszłością i pod tym względem porządki jak najbardziej.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 04:14 PM

Nie ma sensu się pytać 2 miesiące minęły i kuniec rozmowy! Jak im zależy na przyszłości to założą nową albo napiszą PW aby uaktualnić wątek.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Futrzaczek99 - 01/07/2015 04:22 PM

(01/07/2015 12:15 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  Wyrażenie spora większość... spora miała wzmocnić słowo większość bo większość to już 51% a tu chodzi o więcej.

Jemu chodzi o to, że zrobiłeś skandaliczny błąd ortograficzny.