eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-9.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-246.html)
+---- Wątek: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte (/thread-31430.html)



Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Marcin D - 04/07/2015 11:48 AM

Witam i zwracam sie z następującą prośbą:
Czy ktoś mógłby mi przestawić kamere w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Scanii tak aby była bardziej realna ( tzn aby było widać 3/4 lusterka,zegary i połowe kierownicy z logiem)?? Pozycja za kiera w tym trucku jest okropna i dlatego zwracam sie z tą prośbą Sad


RE: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Darson - 04/07/2015 12:01 PM

Sprawdz te kamery oczywiście nie dwie na raz bo będzie młyn.
1.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
2.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Marcin D - 04/07/2015 12:24 PM

Obie nie działają na tej Scanii Sad cóż temat dalej aktualny i mam nadzieje że da sie to jakoś rozwiązać ( dawno temu sam przestawiłem w tej scanii kamere ale przez te 3 lata już zapomniałem jak sie to robi)


RE: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Michal_Z_gno - 05/07/2015 01:11 PM

Czyli musisz sobie wyciągnąć definicję od kamery która jest w modzie ze scanią a znajduję się w: def/camera/units/interior_scania_rcab.sii

Następnie otworzyć sobie ten plik notatnikiem i zmienić linijkę:
camera_offset: (-0.691 , 3.1, 0.0)

Czyli zmienisz liczby co są w nawiasie aby przestawić kamerę.

Ogólnie będzie to chyba tak:
1. liczba odpowiada za przybliżanie i oddalanie
2. liczba odpowiada za przesuwanie kamery w górę i dół
3. liczba odpowiada za przesuwanie kamery w lewo i prawo
Ale tu co za co odpowiada dokładnie musisz sam sprawdzić bo dawno tego nie robiłem a i nie mam też GTS-a pod ręką aby to zweryfikować.

A i co ważne edytuj sobie te wartości małymi krokami (nie dając od razu za dużych wartości) aby nie przestawić kamery za mocno.


RE: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Marcin D - 05/07/2015 01:28 PM

Zmiana podanych przez ciebie parametrów zakończyła sie tym że pozycja za kierownicą sie nie zmieniła a na widoku z wnętrza zestaw znajduje sie pod jezdnią... Sad


RE: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte - Marcin D - 06/07/2015 03:47 PM

Temat do zamknięcia- ta Scania opuściła mą grę Tongue