eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotoalbum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotoalbum (/thread-31682.html)



RE: Fotoalbum - Michal_Z_gno - 06/08/2015 07:13 PM

Kolejna porcja też robi smaka na grę a model beemki to też w końcu klasyk i chyba najbardziej rozpoznawalny model tej marki Tongue


RE: Fotoalbum - Borsuk - 06/08/2015 07:55 PM

Klasyków z lat 80-90 jest także niewiele, dokładnie trzy. Gra z kilkoma DLC oferuje w sumie coś ok. 20 pojazdów i mnóstwo torów. Niezaprzeczalne plusy to grywalność, wymagania gry nie są jakieś kosmiczne, biorąc pod uwagę płynność ETSa jest naprawdę dobrze za to co dostajemy :E. Możliwości konfiguracji parametrów pojazdu oraz możliwość, mnogość ustawień i najciekawsze możliwość skinowania wybranego autka Tongue. Minusy, cóż samochodów mogło by być więcej, przydało by się także kilka dodatkowych (miejskich) tras. Jeśli chodzi o gry tego typu na blaszaki to Project Cars i Assetto Corsa rządzą :E.

Image

Image

Image



RE: Fotoalbum - Mariologic - 07/08/2015 03:07 PM

Czym robisz fotki w innych grach? Robisz je w trakcie gdy czy podczas replayu na koniec wyścigu?


RE: Fotoalbum - Borsuk - 07/08/2015 03:14 PM

Inne gry podobnie jak ETS mają wbudowanego managera zdjęć, choć wiele zależy od samej gry. Zazwyczaj fotki robię podczas rozgrywki, podczas powtórki ruchy kamery są znacznie ograniczone. Chyba tylko w grze Dirt 3 fotki wychodzą lepsze podczas powtórki Big Grin.


RE: Fotoalbum - Borsuk - 08/08/2015 09:00 PM

Dziś kilka fotek z ETSa.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Fotoalbum - Borsuk - 12/08/2015 06:30 PM

Nowy nabytek Big Grin.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Fotoalbum - Mariologic - 12/08/2015 06:35 PM

O Panie Smile mam nadzieję,że się nie pogniewasz bo w przyszłości chciałem zakupić dokładnie takiego samego :E
P.S jest gdzieś ten mod na deszcz?


RE: Fotoalbum - Borsuk - 12/08/2015 06:38 PM

A co to jedno Volvo na świecie :E? Kasy troszkę zebrałem więc kupiłem kolejne (trzecie) autko do firmy.

Mod na deszcz? Owszem są mody na deszcz, lecz ten jest własnym wydumanym wynalazkiem.


RE: Fotoalbum - Mariologic - 12/08/2015 06:59 PM

Kiedyś miałem praktycznie identyczny mod na deszcz,więc myślałem,że to ten tylko zaktualizowany Tongue a nie 4 auto? przecież miałeś 3 Volva już Tongue


RE: Fotoalbum - Borsuk - 12/08/2015 07:02 PM

Trzecie w czynnej służbie, dziadka F12 nie klasyfikuję bo na co dzień stoi w garażu Big Grin.