eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ETS 2 na Steam-wady i zalety - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: ETS 2 na Steam-wady i zalety (/thread-31769.html)

Strony: 1 2


ETS 2 na Steam-wady i zalety - Marcin D - 24/07/2015 12:03 PM

Drogie koleżanki i koledzy stoje przed przymusem zakupu ETS 2 ponieważ moja stara płytka z serii przedpremierowej jest kaput i zauważyłem że wersje elektroniczne są wyraźnie tańsze od boxowych. Z tego powodu zwracam sie do Was z zapytaniem o wady i zalety gry w wersji elektronicznej.

Prosze mi bez kłótni w temacie i prosze o wypowiedź jedynie osoby które mają wersje elektroniczną tej gry (zarejestrowaną na platformie Steam).

Pozdrawiam i dziękuję za okazaną pomoc Smile


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - Orbital - 24/07/2015 12:07 PM

Jeżeli nie zależy Ci na pudełku to wersja elektroniczna jak najbardziej. Przy zakupie się nawet nie zastanawiałem czy pudełko czy sam klucz po prostu kupiłem klucz na allegro za lekko ponad 30zł. Ogromną zaletą jest to, że logujesz się gdziekolwiek jesteś i możesz pobrać tam grę i śmigać. Wad w sumie chyba nie ma. Wkurza mnie jedynie brak wyłączenia automatycznej aktualizacji.


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - Paweł - 24/07/2015 12:09 PM

Na steamie Aktualizacje masz na bieżąco Smile


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - Marcin D - 24/07/2015 12:11 PM

Dziękuję za obie odpowiedzi Smile Prosiłbym jednakowoż aby kolejne zawierały i wady i zalety steam-a bo na tym mi najbardziej zależy Smile


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - VresT - 24/07/2015 12:15 PM

Jedyną z wad to że nie masz pudełka namacalnie z zalet to możesz brać udział w testach beta,aktualizacje na bieżąco (nie musisz wyszukiwać w necie) Przejrzyste tryby uruchomienia ETS2 OpenGL,DirectX 64-bit,32-bit itp,z bajerów steama możesz włączyć w opcjach licznik FPS Tongue


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - bumbumek - 24/07/2015 12:17 PM

Podpisuję się rękami i nogami pod powyższymi słowami kolegi Orbital'a. Jedyną wadą jak wspomina kolega jest brak możliwości wyłączenia aktualizacji, i trzeba to robić "po świńsku" jak ja mówię - czyli przejść na tryb offline na STEAMie, by nie aktualizował do ETSa 2 najnowszych paczy (tak jak ja w tej chwili - nie pozwalam STEAMowi zaktualizować mi gry do patcha 1.19, gdyż czekam cierpliwie na nowe wersje map ProMods, Poland Rebuilding i RusMap, które będą działać na tym paczu).


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - djdarklighter - 24/07/2015 12:20 PM

Pudełko - masz na półce, płytka, ładnie wygląda i takie tam. To zalety pudełka.
Online - aktualizacje masz od razu, jeżeli nie możesz wyłączyć auto-aktu to możesz zrobić downgrade i grać na wcześniejszej wersji temporary, save'y możesz mieć na serwerze i po reinstalu masz od razu, to samo z dodatkami - jeżeli masz wykupione jak ja wszystkie i chcesz grę zainstalować jeszcze raz (format albo coś innego), to instalujesz wszystko od razu a w box'ie ręczne doinstalowywanie. Ceny - ETS2 często jest w promocji na steamie i dodatki również; ja wszystkie dlc skompletowałem dzięki promocjom.


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - kurczak100012 - 24/07/2015 12:25 PM

Steam ogólnie fajna rzecz jesteś cały czas na bieżąco nie tylko o ets 2 także innych gier są także fajne promocje


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - Marcin D - 24/07/2015 12:26 PM

Dziękuję i oczekuję na więcej odpowiedzi w stylu odpowiedzi kolegów Orbital,VresT i djdarklighter Smile


RE: ETS 2 na Steam-wady i zalety - bumbumek - 24/07/2015 12:39 PM

Marcinie, nie potrzebujesz już więcej wypowiedzi - wszyscy przedstawiliśmy tobie wady i zalety zakupu gier w postaci cyfrowej. Teraz tylko ty musisz się zdecydować co dla ciebie ważniejsze: kurzące się pudełko na półce, czy też wieczna wersja digital na STEAMie, przypisana na stałe do twego konta (które na zawsze zapamięta raz wpisany klucz instalacyjno/aktywacyjny, nawet po reinstalacji gier na STEAM, choćby na innym komputerze).

Więc twój ruch Marcinie.