eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowe DLC Francja w drodze? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Nowe DLC Francja w drodze? (/thread-31828.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Nowe DLC Francja w drodze? - bumbumek - 27/07/2015 12:00 PM

Na oficjalnym forum ProMods, jeden z użytkowników znalazł i zamieścił info odnośnie prefabu o nazwie dlc_france (tuż obok dlc_north) - czyżby to oznaczało, że szykuje się nowe DLC, płatne lub darmowe?

Jeśli tak, to wg wielu graczy (i mnie również) byłaby to spora głupota, gdyż od dawien dawna wszyscy gracze gadają, marudzą, i proszą o Irlandię i Hiszpanię/Portugalię...

Poniżej drobny dowód:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

źródło/source: http://www.promods.net/viewtopic.php?f=7&t=7989


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - .:KoxTrucker:. - 27/07/2015 12:03 PM

Ja miałem to samo!


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - VresT - 27/07/2015 01:08 PM

Polski pracownik z SCS-u pisał że szykuje się nowy dodatek mapowy ale jakie tereny to będą narazie nie wiadomo,wiadomo że coś powstaje i wnioskując po ss raczej to będzie Francja Big Grin


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - Kierman007 - 27/07/2015 01:09 PM

Więc tak, mam mieszane uczucia co to DLC Francja. Bo zarazem jestem ciekaw jak by wyglądała reszta Francji według SCS ale znając SCS szału nie będzie i tyłka nie oberwie. Również wolałbym Irlandię lub Hiszpanię ALBO kraje bałkańskie. Ale jeszcze bardziej wolałbym Białoruś/Rosję/Ukrainę ponieważ czytałem w wywiadzie podanym w złotej edycji (czyli wersja "książkowa" gry) że mają plany do w/w krajów. Ale niech robią co chcą ale żeby potem tego nie żałowali.


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - .:ScaniaR:. - 27/07/2015 01:33 PM

Widzę, że co niektórzy muszą spojrzeć w mapę :E DLC Francja może być też krokiem do DLC Hiszpania, Portugalia. Dla SCS'u opłacało by się gdyby te DLC były jeszcze płatne, dlatego rozdzielają je na poszczególne kraje. Smile


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - Kierman007 - 27/07/2015 01:35 PM

(27/07/2015 01:33 PM).:ScaniaR:. napisał(a):  Widzę, że co niektórzy muszą spojrzeć w mapę :E DLC Francja może być też krokiem do DLC Hiszpania, Portugalia. Dla SCS'u opłacało by się gdyby te DLC były jeszcze płatne, dlatego rozdzielają je na poszczególne kraje. Smile

Przecież z Calais lub Rotterdamu można prom do Porto poprowadzić :E


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - Thor - 27/07/2015 01:37 PM

Beze stresu ludzie.
Jak mają nam dać Hiszpanie i Portugalie bez Francji ?? No weźcie że się zastanówcie przez chwilę.
Co do Irlandii to mnie jak i was dziwi dlaczego jeszcze jej nie ma. Co do Finlandii to też jestem lekko, zaznaczam lekko zdegustowany że jej nie mamy jeszcze ale moze wejdzie z DLC Finlandia - Estonia - Łotwa - Litwa - Białoruś.
Tak czy inaczej co by nie robili to podobno mają 5 lat Smile
Co do wygladu dalszego państw które nam wprowadzą to tak jak pisał Dawid, szału nie będzie Tongue Choć DLC North miło zaskoczyło.

Ja to bym chciał żeby wydając patche dali nam w końcu Rzeszów do którego tak ładnie drogi prowadzą na mapie DLC GE i Gdynie skoro już w niej port zrobili.
Że nie wspomnę o Bydgoszczy przez którą teoretycznie też droge mamy a miasto małe nie jest.


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - .:ScaniaR:. - 27/07/2015 01:38 PM

(27/07/2015 01:35 PM)DawidVolvo napisał(a):  
(27/07/2015 01:33 PM).:ScaniaR:. napisał(a):  Widzę, że co niektórzy muszą spojrzeć w mapę :E DLC Francja może być też krokiem do DLC Hiszpania, Portugalia. Dla SCS'u opłacało by się gdyby te DLC były jeszcze płatne, dlatego rozdzielają je na poszczególne kraje. Smile

Przecież z Calais lub Rotterdamu można prom do Porto poprowadzić :E

Taaaa, to od razu DLC RPA niech robią to z Porto promem będziem pływać :E


(27/07/2015 01:37 PM)Thor napisał(a):  Beze stresu ludzie.
Jak mają nam dać Hiszpanie i Portugalie bez Francji ?? No weźcie że się zastanówcie przez chwilę.
Co do wygladu dalszego państw które nam wprowadzą to tak jak pisał Dawid, szału nie będzie Tongue Choć DLC North miło zaskoczyło.
I tu z kolegą się zrozumieliśmy :E


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - kolakao - 27/07/2015 02:02 PM

Moim zdaniem to wyjdzie jeszcze 4-6 DLC.


RE: Nowe DLC Francja w drodze? - VresT - 27/07/2015 02:13 PM

Ja tam wszystkie dodatki kupię jakie SCS wypuściWink Tylko żeby nie były zrobione na odwal :E