eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro truck simulator 2 cache files - co w nim się znajduje i gdzie on jest? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Euro truck simulator 2 cache files - co w nim się znajduje i gdzie on jest? (/thread-31982.html)



Euro truck simulator 2 cache files - co w nim się znajduje i gdzie on jest? - pablos - 03/08/2015 07:41 AM

Witam Smile

Może temat jaki poruszam wyda się Wam dziwny, ale...
Przeskanowałem sobie z ciekawości system programem do czyszczenia systemu i między innymi program zasugerował usunięcie Euro Truck Simulator 2 Cache Files - nie podał mi jednak lokalizacji tegoź katalogu. Czy możecie mi napisać gdzie on się znajduje i co w nim się znajduje? Można go bezpiecznie usunąć? Pytam bo u mnie zajmuje ponad 5 GB.


RE: Euro truck simulator 2 cache files - co w nim się znajduje i gdzie on jest? - .:KOWALSKI:. - 06/08/2015 10:50 PM

Kup oryginał.


RE: Euro truck simulator 2 cache files - co w nim się znajduje i gdzie on jest? - pablos - 07/08/2015 05:57 AM

Oryginał to ja akurat mam - mam Ci pokazać paragony na pełną wersję gry i dodatki EAST oraz NORTH?
Poza tym nie widzę związku z posiadaniem przeze mnie oryginalnej gry, a tym co znalazł program czyszczący.