eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
The Glory: Siła e-sportu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Filmy (/forum-422.html)
+---- Wątek: The Glory: Siła e-sportu (/thread-32464.html)



The Glory: Siła e-sportu - cinek0077 - 19/08/2015 03:26 PM

Witam wszystkich! Udostępniam wam super film Włodka Markowicza i zachęcam do obejrzenia! Jeżeli już tutaj był to przepraszam ale nie znalazłem go nigdzie.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: The Glory: Siła e-sportu - Michal_Z_gno - 19/08/2015 04:27 PM

Filmik krótko mówiąc ekstra i porusza bardzo ważną tematykę dla wszystkich graczy.


RE: The Glory: Siła e-sportu - cinek0077 - 19/08/2015 04:35 PM

Film jak dla mnie świetny! Pokazuje że gra to nie tylko symulator bycia mordercą.


RE: The Glory: Siła e-sportu - Kippero - 19/08/2015 05:47 PM

Dzięki temu filmowi, mam teraz zupełnie inny światopogląd na gry komputerowe, dziękuję ci cinek0077! Nawet przez niektóre łezka w oku się kręciła.


RE: The Glory: Siła e-sportu - random_passanger - 19/08/2015 06:27 PM

Było kilka miesięcy temu na fanpejdżu Izak'a, mimo to nie wiedziałem że kogoś z forum ciężarówkowego może zainteresować film o takiej tematyce.Film jest zrealizowany w mojej opinii na jak najwyższym poziomie.Film jest adresowany głównie do osób które uważają graczy "Kantera" za podludzi i traktują ich z pogardą.Jak widać osoby grające w CS'a to nie tylko dresy siedzące w domu, palące papierosy na osiedlu ale ludzie którzy chodzą na siłownię i prowadzą aktywny tryb życia jak na przykład Jarek Pasha czy Piotrek Skowyrski znany jako Izak, który udziela się wśród młodych ludzi spragnionych sławy w internecie i organizuje ciekawe warsztaty.Sam mam przegrane we wszystkie CS'y około 2000 godzin i nie czuję się gorszy, wręcz przeciwnie czuję się dobrze bo mam pasję.Do "Kantera" powrócę na stałe za jakiś czas bo aktualnie nie mam na to miejsca i czasu.CS:GO na światowym poziomie to gra łącząca piątkę ludzi dążącą do wspólnego celu jakim jest wygranie mapy, połączone z wkładem niezwykłych umiejętności, refleksu a także opanowania i wyczucia. Smile Brawo dotrwałeś do końca mojego posta i masz "dojrzalszy" światopogląd na temat graczy CS'ka. Smile


RE: The Glory: Siła e-sportu - cinek0077 - 19/08/2015 06:39 PM

Harvey super komentarz! Dodałem ten film tutaj bo uznałem że może to kogoś zainteresować Smile.
Nie ma za co Kippero! Daj łapkę w górę pod filmem bo się należy autorowi!


RE: The Glory: Siła e-sportu - Kippero - 19/08/2015 07:20 PM

(19/08/2015 06:39 PM)cinek0077 napisał(a):  Harvey super komentarz! Dodałem ten film tutaj bo uznałem że może to kogoś zainteresować Smile.
Nie ma za co Kippero! Daj łapkę w górę pod filmem bo się należy autorowi!

Ja dałem i łapkę w górę i subskrypcję bo to co zrobił, jest mega.