eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ProMods 2.10 (1.24.x) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: ProMods 2.10 (1.24.x) (/thread-33919.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - RadolSzczecin - 09/02/2017 11:44 PM

Chcę tutaj pokazać co zostało zrobione w POlsce, aby nie było że to 'dzieło' Promodsów.
Niestety chcieli zmniejszyc ilosć firm, chcieli wpływać zbyt na to wszystko co chcieliśmy zrobic 'po swojemu' na terenach Polski.

Dali do zrozumeinia ze nie wydadzą tego wogóle jeśli nie bedziemy robić według ich "zasad" ..itd..itd

Nigdy żadne zasady nie były mi przedstawiane przy połączeniu.
Zobaczyli po prostu że trochę ich przeganiamy to zaczęły się problemy...czepianie..itd

Niewiem skąd sobie to wzieli ze jak odchodze to wszystko co dostali i nasze zasoby staja się ich własnoscią.
Z tego wzgledu postanowiłem wszystko udostępnic ogólnie ludziom - z błogosławieństwem.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - danio123 - 09/02/2017 11:48 PM

Mi póki co wybija w gdańsku. Dobrze że to pokazałeś, niejasności trzeba wyjaśniać bez czekania i zbędnej zwłoki. Też działam na jednej ze scen przy grze (jako admin i tester). Gratuluje jeszcze raz dobrej roboty.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - dandy1978 - 10/02/2017 12:40 AM

Powiem a raczej napiszę tak. Rozumiem i popieram twoje zdenerwowanie bo gołym okiem widać ile pracy kosztowało waszą ekipę zbudowanie NASZEJ Polski. Myślę że powinieneś to dalej ciągnąć a co najważniejsze, pobierać za to jakąś opłatę chociażby dobrowolny donate. Myślę tak jak i wiele innych osób,które pewnie się ze mną zgodzą. Po pokazaniu tych terenów, które tutaj wydałeś i czytając twój wpis ''Nie wiem czy bedę ciągnął to dalej'' mam ochotę zapytać jak Mariolka ''RILI KUFA ?'' Jak nie ty to będziesz ciągnął to kto ?
Tereny są tak szczegółowe, że aż kijowo jeździć na kamerze 1 bo traci się widoki z kamery 2. Po ostatnim update promods i dodaniu pięknej ale moim zdaniem dupnej Barcelony i okolic, widać kto się przykłada bardziej do optymalizowania swoich terenów.
Mam nadzieję że to przemyślisz i pociągniesz to dalej, nawet jako mój ulubiony Poland Rebuilding bo uwierz mi, że jak mógłbym cię do tego zmusić to bym to zrobił Wink
Czekałem na tereny trójmiasta tak długo, że musiałem to napisać.
Pozdrawiam jako jeden z lekko zwapniałej gwardii virtualnych kierowców ets2 Tongue
ps. od samego początku byłem delikatnie sceptycznie nastawiony do waszego połączenia a jedyny plus jaki odczuwałem to poland w tych samych plikach do pobrania co pm


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - RadolSzczecin - 10/02/2017 04:41 AM

Zobaczymy jak to będzie...
Niestety mamy 'szpiega' w promods i to jeden z polaków chyba przyjął sobie za cel zrobienie jakiejś "kariery" z pomocą promods, więc trzeba uważać co się piszę - a raczej przyjąć że to wszystko trafia na zamknięty czat promodsa po prostu przetłumaczone.

Żniwek obrał od razu sobie stronę ProModsa że to oni są "ach i oh" i że należy się dostosować do ich widzimisie.
Zapominając że ja nie dołączałem z mapmakerami "goły" do projektu , tylko z już z kilkiletnim bagażem siedzenia nad projektem PR i sporymi zasobami - tak ogólnie to on (Zniwek) jest dla mnie nikim - jako ten co dopiero tam wszedł kompletnie jako nowicjusz i nawet nie powinien się w pewnych kwestiach wypowiadać, podważać i negować.

Jest raczej pewne że to on dostanie tereny Polski do obróbki - bo po cichu pewnie na to liczył przez te w tyłek wchodzenie... niestety.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - Marek_30 - 10/02/2017 10:18 AM

Szczerze mówiąc, nienawidzę, w życiu jak ktoś jest kapusiem i lata podlizując się, bo chce być lepszy dla mnie taki, człowiek jest zerem totalnym.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - Tedy - 10/02/2017 10:57 AM

Należy przypuszczać, że ten gostek Żniwek ma inny nick na polskich forach (osobiście takiego niku w czasie odwiedzin nigdzie poza forum ProMods nie spotkałem), bo u zdecydowanej większości miałby już przechlapane a tak to się pewnie dalej ślizgał i śmiał się wszystkim w twarz. Radol zrób z dotychczasową ekipą oddzielny projekt jak to było na początku z PR. Niech działa z podstawką i wszystkimi DLC ale bez terenów ProMods i będzie gites. Głównie ściągałem mapę ProMods ze względu na tereny Polski więc płakać po ProMods nie będę.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - Wawrzyn5252 - 10/02/2017 11:18 AM

Ja juz sie pogubilem (jak zwykle) xD To nastepna aktualizacja PM bedzie zawierala wasze tereny? Czy jednak oni wyrzuca tereny PR (tak jak bylo to kiedys) i beda rozwijac swoje?


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - Borsuk - 10/02/2017 12:15 PM

Radol, daj sobie czas, przemyśl wszystko i nabierz odpowiedniego dystansu do sprawy, emocje są złym doradcą Wink. Decyzję o odłączeniu od PM pochwalam, zresztą swoją opinie wyraziłem już jakiś czas temu Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..

Czytając Twoje oświadczenie trudno w tej sytuacji wyzbyć się ludzkiej potrzeby dania gościowi po mordzie, wiem co czujesz i najzwyczajniej współczuję, to wasza praca i wasz czas poświęcony gracza. Niestety w każdym ekosystemie są pasożyty, korzystające z zasobów żywicieli niszcząc go powoli, świat ETSa to wylęgarnia wszelkiej maści patoli. Takim pasożytem jest zapewne kolega który tak się usilnie lansuje na kuratora polskich terenów w PM, ale spoko, jego też wyślizgają, gdy będzie niepotrzebny odejdzie w zapomnienie, no chyba że to do szpiku kości zdemoralizowany członek który sprzeda własną matkę dla wyższych korzyści. Waszą ciężką pracą wnieśliście do PM to czego im ciągle brakuje, jest świeżość bogactwo oraz różnorodność, samo PM to ociężała gruba i opasła kobyła a ekipa PM niejednokrotnie dała się poznać jako przypadkowa zbieranina gości z syndromami małych wacków :E.

Myślę podobnie jak Old Ted, czyli całkowite odejście od PM i budowa i kontynuacja wszystkiego po waszemu to dobry kierunek, na własnym podwórku jesteś sobie Panem i władcą, gdyby jakaś zagubiona duszyczka nadal chciała korzystać z waszej mapy wraz PM to dorzucacie jakiegoś fixa na kompatybilność i po problemie. W kwestii mikropłatności wprowadźcie donacje na paypala lub sms'a do tego linki podpięte pod adfly, wielkiej kasy na płatnych linkach nie zarobicie ale zawsze coś, na kawę i fajki dla zespołu wystarczy Big Grin.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - RadolSzczecin - 10/02/2017 01:47 PM

W tej chwili nie wiem.... muszę to ogarnąć czy dalej to ciągnąć.
Po za tym najważniejsza decyzja jest u mapmakerów, choć faktycznie musi być ktoś na czele tego obeznany w temacie i nie ktoś przypadkowy.

Wszystko udostępniłem gdyż może znajdzie się osoba ogarnięta i spróbuje zrobic to o czym napisałeś - czyli samą Polskę.

Ponieważ Promodsi mnie (nas) że tak sie wyrażę "wysadzili" i to jeszcze przywłaszczajac sobie wszystko - myślę nad tym aby po prostu "zagrać im na nosie" i cały ten projekt pod nazwą Poland Rebuilding udostępniać, ale tylko modyfikować i rozwijać dalej tereny w Polsce.
Udostępniając też sektory Promodsa po za Polską.

Wycięcie teraz tylko sektorów Polski by je udostępniać niestety pochłoneło by sporo czasu na zmodyfikowanie sektorów przyległych do nich.
Musileibyśmy to na nowo połączyć z oryginalną mapą SCS-u. Wykonalne, ale niestety sporo roboty.

Mała szansa bym znowu się za to wszystko zabrał.
Tym bardziej jestem zły, ze to polak narobił całego fermentu.

p.s.
Jeśli okaże się że zabiorą i udostępnią pod szyldem ProMods to co zrobiliśmy, jestem skłonny namawiać wszystkich aby nie pobierali mapy Promods u źródła.
Zrobję zawsze z miłą chęcią reupload mapy i udostępnie to ludziom z POlski z innych linków by tylko nie nabijali im portfela.
Tym bardziej ze z nami się nie liczyli, a to społecznosć polska jest u nich największa ilościowo.

Nie bede namiawiał do jakiegoś buntu, bo nie jestem dzieciak.
Mogę to po prostu rzucić i zapomnieć.
Wydaje mi się że to jednak gracze sami powinni zadecydować i zorganizować jakąś akcje przeciwko im.
My jesteśmy zmeczeli cała tą batalią jaką prowadziliśmy od dłuższego czasu, a teraz to mi na razie ręcę opadły i chęci odeszły.


RE: ProMods 2.10 (1.24.x) - Danzel - 10/02/2017 02:54 PM

Najbardziej szkoda mi z tego wszystkiego tych Polskich miast. Jak pomyśle, że mieliby to teraz robić jacyś inni goście niż Wy to szlak mnie trafia. Już nie będzie tego odwzorcowania ulic, obiektów. Patrząc na Barcelonę, która posiada już nawet nie pamiętam ile firm gdzie ostatnio mi się wyświetliło chyba z 7 czy 8 stron z ładunkami to niech przestaną za przeproszeniem pieprzyć, że w Polskich miastach jest za dużo firm transportowych. No i Chełma nie będzie :-( Promods ściągam tylko dlatego, bo czekam na jakieś nowe Polskie miasta, dlatego na akcję typu "sprzeciw" możesz na mnie liczyć. Co do nowych miast od grupy PM to ostatnio robią miasta typu zapchaj dziurę. Po co upychać te miasta na Islandii czy na jakiś wyspach Man czy morzu Norweskim