eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Początek i zasady działania VS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: Początek i zasady działania VS (/thread-34335.html)



Początek i zasady działania VS - Spajk - 08/11/2015 07:47 PM

Witam.
W ETSa gram już trochę czasu, ale jazda samemu wraz z głupim co by nie mówić AI nieco mnie nudzi. Chciałbym czasami pojeździć sobie na zlecenie dla kogoś, zatrudnić się w jakiejś firmie, zarabiać wirtualne pieniądze na wirtualny chleb - wiecie o co chodzi. Stąd też w mojej głowie jako, że nigdy z VS do czynienia nie miałem rodzi się kilka pytań.

1. Czy jeżeli dysponuję bardzo poważnie ograniczonym czasem - tj. niewiele w tygodniu, a więcej w weekendy mam szansę na zatrudnienie gdziekolwiek? Dostawy na 20h zazwyczaj robię w ciągu 3 dni roboczych jeżeli mam czas przysiąść do kompa, często robię też taką dostawę jedną lub dwie w weekend.

2. Czy mam szansę na zatrudnienie gdziekolwiek jeżeli nie posiadam mikro?

Jak już wspominałem chciałbym pojeździć dla jakiejś firmy - problem w tym, że nie bardzo mógłbym się dostosowywać do innych kierowców i nie wymagam tego z odwrotnym skutkiem w związku z czym przez ograniczony czas wypadają mi raczej jazdy w konwojach. Czy te rzeczy całkowicie dyskwalifikują mnie z możliwości zatrudnienia się gdziekolwiek?


RE: Początek i zasady działania VS - Michal_Z_gno - 08/11/2015 08:25 PM

Jeśli chodzi o brak czasu to jest kwestia dogadania się z właścicielem konkretnej VS ale raczej nie powinno być z żadnego problemu no chyba, że trafisz na nawiedzonego właściciela który wymusza na pracownikach ilość poświęcanego czasu na grę (ma określoną ilość zleceń które trzeba wykonać w tygodniu) ale takich na szczęście jest bardzo mało.
Co do drugiego pytania to też nie powinno być jakąś przeszkodą do podjęcia pracy w VS.

Czyli podsumowując możesz sobie szukać VS bez problemu gdyż wszystko jest kwestią dogadania z ewentualnym przyszłym pracodawcą.


RE: Początek i zasady działania VS - Spajk - 08/11/2015 08:49 PM

Na taką odpowiedź liczyłem, ale postanowiłem nie działać na własną rękę tylko wpierw zaczerpnąć informacji od kogoś bardziej doświadczonego. Dziękuje bardzo za odpowiedź, plusik czy cokolwiek poleciało Tongue