eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ranger's Workshop - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Ranger's Workshop (/thread-34425.html)

Strony: 1 2 3 4


Ranger's Workshop - Ranger - 12/11/2015 07:49 PM

Cześć,
jako, że robię skiny postanowiłem się nimi pochwalić. Czasami są to czasochłonne i trudne skiny, ale niektóre są proste- tak jak dzisiejszy. Jest to malowanie na Daf'a Xf euro6 o tematyce Twarde Pierniki Toruń, mimo, że nie jestem z Torunia, myślę, że jest to zacny temat na skina. Malowanie wykonałem tylko dla kabiny Super Space Cab. Dobra, koniec gadania, teraz fotka. Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Skin do pobrania w dziale download Wink



RE: Moje dłubanki... - Ranger - 14/11/2015 11:01 AM

Cześc, któregoś poranka usiadłem i zacząłem projektować flagowy pojazd do mojej vs'ki, oto on:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Moje dłubanki... - Ranger - 14/11/2015 10:15 PM

Już druga praca dzisiaj zawita w tym wątku. Tym razem zrobiłem logo do nowej serii, poszedłem w stronę minimalizmu, logo miało być ładne i przejrzyste. Myślę, że udało mi się wykonać je tak, żeby spełniało te założenia.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Moje dłubanki... - MAD MAX - 14/11/2015 10:34 PM

A więc :E skin na DAF-A wyszedł całkiem fajnie prosto i skromnie bardzo mi się spodobał jak zrobiłeś jego przód.

Co do flagowego pojazdu projekt jest świetny tylko przemyśl pomysł dania tej linii dzielącej kolory w w delikatnym łuku, uważam że lepiej by się prezentował a wiele się nie zmieni.

A logo już sam sobie skomentowałeś ładne, przejrzyste, minimalistyczne.


RE: Moje dłubanki... - Ranger - 14/11/2015 10:40 PM

(14/11/2015 10:34 PM)MAD MAX napisał(a):  Co do flagowego pojazdu projekt jest świetny tylko przemyśl pomysł dania tej linii dzielącej kolory w w delikatnym łuku, uważam że lepiej by się prezentował a wiele się nie zmieni.

Od tej wersji, do wersji w ETS'ie trochę minie, więc mam jeszcze czas na zmiany. Jutro nad tym może popracuję, bo dzisiaj jeszcze mam trochę roboty z tą serią Smile


RE: Moje dłubanki... - Ranger - 15/11/2015 02:07 PM

Dzisiaj pakiet logotypów dla firmy Glob Trans, oto on:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Moje dłubanki... - Ranger - 08/12/2015 05:58 PM

Dawno nic tu nie wstawiałem, ale łapcie efekt paru min. zabawy programem PhotoScape Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Moje dłubanki... - Ranger - 13/05/2017 03:37 PM

Nic tu nie było bardzo długo, bo nie bawiłem się w grafikę dłuższy czas, ale ostatnio zrobiłem komplet skinów dla firmy Stanko Trans. Jestem bardzo zadowolony z efektu, skiny proste, a całkiem ładnie się prezentują. Dzięki za zaufanie i myślę, że to była owocna współpraca Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Zlecenie obejmowało zrobienie skinów na Dafa Euro 6, Man-a TGX e6 od Madstera i dwóch naczepek. Nie traktujcie tego, jako gotowych zestawów, skleiłem je na potrzeby fotek.



RE: Moje dłubanki... - Ranger - 24/04/2019 08:10 PM

Po prawie dwóch latach wracam do robienia lipnych prac w Photoshopie :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Nie jestem w 100% zadowolony z efektu końcowego, stan prac oceniam na jakieś 90%. Zostały do poprawy jakieś duperele, po poprawkach zapodam jakieś lepsze fotki Wink



RE: Moje dłubanki... - Michal_Z_gno - 24/04/2019 09:02 PM

Dograć linie aby wszystko tworzyło jedną całość i będzie dobrze.