eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podróże Wawrzyna - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podróże Wawrzyna (/thread-34785.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Podróże Wawrzyna - Deczor - 21/07/2016 03:27 PM

3 x super za relację, zdjęcia i zestaw, dla mnie najfajniejsza fotka to ta na pierwszej pauzie 9h.


RE: Podróże Wawrzyna - Mariusz I - 21/07/2016 05:48 PM

zajefajnie super gigasuper


RE: Podróże Wawrzyna - Kurdianeł - 22/07/2016 10:57 AM

Czy mam wybór postawić mniej niż 10/10Pytajnik Jasne, że nieWykrzyknik Masz 10/10 jak zawsze: :E


RE: Podróże Wawrzyna - Paweł - 22/07/2016 11:25 AM

Ja tam mu postawię... Ocenę oczywiście :E 1zmlr7 Fotki są słabe, aż strach na nie patrzeć :E :E Nie no... foty pikne maj frend 10/10


RE: Podróże Wawrzyna - Kurdianeł - 22/07/2016 11:27 AM

Patrząc na te wszystkie fotki z udziałem Scanii, kiedyś też się przerzucę na nią.


RE: Podróże Wawrzyna - Wawrzyn5252 - 22/07/2016 12:13 PM

Dwie fotki z Islandii Big Grin

Image

Rozładunek w jakimś sklepie Tongue
Image

Wróciłem do Zawadki i dostałem na stanie Volvo FH3 z 460 konnym silnikiem Big Grin
Bardzo podoba mi się to auto i na pewno zostanę przy nim na dłużej. Nie martwcie sięWykrzyknik Zdjęcia Scanii nadal będą Big Grin
Image

A tak się prezentuję cały zestaw Big Grin Wygląda bosko :E
Image



RE: Podróże Wawrzyna - Kurdianeł - 22/07/2016 12:16 PM

No, bosko!


RE: Podróże Wawrzyna - Aras. - 22/07/2016 01:03 PM

Volvo łukowskiej produkcji jest zajefajne :E


RE: Podróże Wawrzyna - Nicram - 22/07/2016 03:01 PM

No no no, Volviacz fajny. . .podobnym jeździłem dużo dużooo wcześniej (różnił się felgą z przodu). Big Grin Cała relacja bardzo przyjemna, choć troszkę przykrótka jak dla mnie. Wink


RE: Podróże Wawrzyna - Wawrzyn5252 - 25/07/2016 01:26 PM

Siema i witajcie w pierwszej fotorelacji z Volvem FH3 z dwóch tras.





Modena (Włochy)-->Pori (Finlandia)-->Saint-Petersburg (Rosja)

W sobotę rano zadzwonił do mnie Marcin z informacją, że Konrad zawiezie mnie firmowym Audi do Modeny bo jest tam mój Volviacz, który czeka na mnie. Niestety weekend został udupiony i musiałem jechać. Tak jak powiedział Marcin tak zrobił Konrad. Przyjechał po mnie do domu w Lublinie i zawiózł mnie do Modeny.

Dojechaliśmy w popołudniową niedzielę. Słońce grzało, że masakra. Natychmiast wsiadłem do Volva, włączyłem silnik i klimę. Szkoda, że nie mam klimy postojowej. Bardzo by mi się przydała Tongue Wprowadziłem się do Volva i powiem wam, że ma dużo miejsca co mi się bardzo spodobało. W międzyczasie Konrad dał mi telefon służbowy i powiedział gdzie mam miejsce załadunku. Załadunek miałem w Modenie w jakimś magazynie z jogurtami. Chłodnie ustawiłem na -10 stopni i na ciągłym i podjechałem pod rampę. Otworzyłem drzwi i zaczęli ładować. Załadowali mnie 18 tonami więc nie jest źle Big Grin

Wyruszyłem późno w nocy i ruszyłem w stronę Finlandii. Kawę zrobiłem i jedziemyWykrzyknik Niestety czasy mi tak wychodziły, że prawie całą trasę jechałem w nocy Tongue

Załadunek
Image

Wjeżdżamy na autostradę i ciśniemy do granicy z Niemcami
Image

"Strefa Ładnych Widoczków"
Image

Pauza 9h na bramkach, a w tle góry Big Grin Zjadłem sobie dobry gulasz, który dostałem od mamy Tongue
Image

Przejeżdżamy przez Innsbruck
Image

Ta górka trochę zmęczyła moje Volvo Tongue
Image

I jazda w nocy Big Grin
Image

I znowu pauza 9h na jakiejś stacji. Stopery w uszy bo blisko drogi i w kimę :E
Image

Gdzieś w Niemczech
Image

Wjeżdżając na ring spotkałem kolegę z firmy Big Grin Pogadaliśmy na radyjku ale on leciał w stronę Hamburga a ja w stronę Rostock na prom
Image

Wyjeżdżamy z ringu Berlina i myyk w stronę Rostock
Image

Wjeżdżamy na prom a w tle Morze Bałtyckie :E
Image

Za Trelleborgiem w Szwecji
Image

Całe życie na lewym pasie :E
Image

Lecąąą
Image

Cool
Image

Image

Wjeżdżamy na prom w Szwecji i lecimy do Finlandii. Stamtąd już 100 km do celu Big Grin
Image

Rozładunek i załadunek w markecie Tongue
Image

Krótki strzał bo tylko 500 km w tym 3/4 drogi na landówkach
Image

Image

Panie pilocieWykrzyknik Dziura w samolocie :E
Image

Russian Big Grin
Image

Już tylko 100 km :E
Image

Witamy w Petersburgu Smile
Image

Zdjęcia z rozładunku nie mam bo ruskie nie pozwalają zdjęć robić Tongue

Ale to wszystko na dzisiaj.

Czapa Papa