eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem (/thread-36046.html)

Strony: 1 2


Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Rośniak - 12/01/2016 04:17 PM

Witam szukam osoby która chciała zostać moim vice-szefem w firmie PolMat
Co posiadam w firmie
Skiny
Nazwę
System Rozliczeń Myvtc
<I szukam osoby która mogła by mi zrobić tak owe Forum>


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - MAD MAX - 12/01/2016 04:25 PM

Ciągle czegoś szukasz 2smiech
A tak na marginesie to powiedzmy że coś tam sobie kombinuję nad naczepą dla ciebie ale wyświadczy mi przysługę. Usuń ten drugi temat z poszukiwaniami a w tym temacie napisz czego i jakich osób szukasz, staraj się nie zakładać xxx podobnych tematów które dotyczą jednej sprawy. Pamiętaj że każdy napisany post przez siebie możesz w każdej chwili edytować i możesz dopisać coś czego wcześniej nie napisałeś.


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Rośniak - 12/01/2016 04:28 PM

Okej nie ma sprawy już usuwam tamtej


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Adam.J - 12/01/2016 04:32 PM

To zależ jak to forum ma wyglądać i na kiedy to potrzebujesz.


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Rośniak - 12/01/2016 04:37 PM

Forum to najzwyklejsze z moim longiem nic wiecej a forum chciał bym jak najszybciej jak sie tylko da


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Piotrekk - 12/01/2016 04:40 PM

Masz wiele darmowych hostingów gdzie są już wgrane style(wystarczy wybrać).Wystarczy trochę chęci i gotowe .


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Rośniak - 12/01/2016 04:43 PM

Ja rozumiem i wiem o tych hostingach ale nie ogarniam robienia dalszych czynności


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Adam.J - 12/01/2016 04:44 PM

No to postaram się coś wykombinować może i na jutro tylko kwestia jeszcze jeśli chodzi o styl czy masz jakiś upatrzony.


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Rośniak - 12/01/2016 04:49 PM

Był bym bardzo wdzięczny nie mam upatrzonego ale chciał bym jakiś żółto biały


RE: Szukam osoby która by chciała zostać vice-szefem - Adam.J - 12/01/2016 04:52 PM

Ok postaram coś znaleźć ciekawego.