eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Lakiernik Dominiko - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Lakiernik Dominiko (/thread-36220.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lakiernik Dominiko - kamiluch1420 - 04/06/2016 01:21 PM

(03/06/2016 09:44 PM)Dominiko napisał(a):  
(03/06/2016 09:32 PM)kamiluch1420 napisał(a):  Girteke w twoim wykonaniu bym chciał zobaczyć na ciężarówkę Volvo fh 16

Która generacja?

Obie i najnowszego mercedesa mp 4


RE: Lakiernik Dominiko - Adam.J - 04/06/2016 04:31 PM

Hmm ciekawe ile jeszcze zaczniesz projektów i nie skończysz masz po prostu słomiany zapał a to nie wróży twoim projektom dobrze ,2patyk zastanów się co chcesz w końcu robić mapki skiny itd.


RE: Lakiernik Dominiko - Rosok - 08/06/2016 08:52 PM

I jak tam moja Alta :E?


RE: Lakiernik Dominiko - Dominiko - 08/06/2016 09:06 PM

(08/06/2016 08:52 PM)Rosok napisał(a):  I jak tam moja Alta :E?

Były przymiarki ale się nie zapisało. zrobię tak do piątku-soboty.


RE: Lakiernik Dominiko - skaecik - 08/06/2016 09:29 PM

Szczerze... bez urazy ale na razie nie powinieneś brać się za skiny zlecone.
Zrób inaczej, niech to będzie Twoja lakiernia, ale wymyślaj coś sam, publikuj tu, a na razie jakieś zlecenia realizuj poprzez PW.
Sam widzisz że w tej dziedzinie masz jeszcze bardzo małe umiejętności i już widać że jesteś przytłoczony zamówieniami.
Popracuj, poćwicz, dojdź do fajnego stanu umiejętności i potem ogłaszaj się że możesz coś komuś robić, bo na razie to widać że tych umiejętności Ci trochę brakuje.

Żeby nie było że tylko jadę po Tobie, ja coś tam skinuję. Każdy znajdzie wpisując na znanej litewskiej stronie "skaecik" w ich szukajkę.
Ale są to skiny proste, łatwe. Zdarzyło mi się że odmówiłem wiedząc że nie dam rady, zdarzyło mi się robić skin bez możliwości zobaczenia go (Sim-Trans na jakieś Volvo, miałem starszą wersję gry, nie poszłoby to Volvo wtedy u mnie, poprosiłem o przesłanie mi efektu, był nie powiem jaki a chłopaki i tak wypuścili to w forum mimo mojego zakazu dlatego że skin po prostu nie wyszedł a ja nie miałem jak tego sprawdzić osobiście), dlatego w każdym przypadku gdy nie będę mógł sprawdzić u mnie odmówię. Tak samo jak skinów typu "Viking" na Dafa E6 o którym gdzieś wspominał MM, bo wiem że moje umiejętności i znajomość GIMP'a są niewystarczające, by coś takiego zrobić.



Mierz siły na zamiary i trenuj, sam się szkol.
W GIMP'ie da się cuda zrobić, ale trzeba go dobrze (nawet bardzo) poznać.

Jak nie wierzysz to ściągnij Dafa od 50Kedy, jest wyraźnie napisane że tworzone przy pomocy Blendera i GIMP'a.

Także...



Wytrwałości w nauce, i powodzenia Big Grin


RE: Lakiernik Dominiko - Dominiko - 21/10/2016 10:28 AM

Ale się tutaj zakurzyło...

No i dzisiaj wlatuje post z kolejnym moim projektem. Tym razem jest to malowanie na MAN'a TGX euro 6 zrobione w 100% przeze mnie.
Chociażby kod QR zamieszczony na ciągniku siodłowym potwierdza moje autorstwo Wink

Skin jest prywatny i udostępniam go jedynie wybranym osobom Smile

Image
Image
Image

Pojazd na którym się wzorowałem:
Image
Zapraszam do komentowania Smile



RE: Lakiernik Dominiko - MAD MAX - 21/10/2016 10:38 AM

Co tu dużo pisać a i oceniać za bardzo nie ma co Wink
Skin prosty, logo gotowiec, zrobione napisy i dodany pas.


RE: Lakiernik Dominiko - Dominiko - 21/10/2016 10:44 AM

(21/10/2016 10:38 AM)MAD MAX napisał(a):  Co tu dużo pisać a i oceniać za bardzo nie ma co Wink
Skin prosty, logo gotowiec, zrobione napisy i dodany pas.

Nie znalazłem takiego lwa na internecie. Wszystko było robione przy użyciu GIMPa i tego zdjęcia (nalepki odwzorowywane na tych ze zdjęcia i robione od podstaw). Lew dopasowany do trucka i także na jego bazie był odwzorowywany w GIMPie. Nie ma tu żadnych gotowców, prócz kodu QR, który był wygenerowany przez internet.


RE: Lakiernik Dominiko - Misiek - 30/10/2016 10:01 PM

lew jest źle dopasowany :/ Dolna część.


RE: Lakiernik Dominiko - Dominiko - 18/03/2017 05:06 PM

Skin na Scanię R620. Waham się, czy go wydać Tongue
Image

Zapraszam do ocenki
PS: Jeszcze trochę do poprawki.