eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wirtualny Spedytor - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Inne modyfikacje (/forum-420.html)
+----- Wątek: Wirtualny Spedytor (/thread-36242.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 21/09/2017 03:36 PM

Ale data zmieniła się przed, czy po włączeniu gry? Bo to dość istotne Wink Bo gra automatycznie zapisuje ten plik przy wyjściu.

Z tego co piszesz, wygląda na to, że zapisujesz save'a ze spedytora w innym miejscu, niż wczytuje go gra. Jak to możliwe, nie pytaj Wink Wejdź do katalogu gdzie masz ten plik game.sii, skopiuj do niego ścieżkę (u góry masz pole z katalogami, jak naciśniesz na pasek to pojawi się cała ścieżka (od c:... u mnie coś takiego: C:\Users\grzesiek\Documents\Euro Truck Simulator 2) czy tą ścieżkę wpisujesz w spedytorze? Na Twoim screenie ze spedytora nie widac całej ścieżki... spróbuj tak. Może pomoże. Teoretycznie on znajduje save'a, ale jakby zapisywał go w innym miejscu...


RE: Wirtualny Spedytor - krystianowy1 - 21/09/2017 05:39 PM

Data zmienia się jedynie po włączeniu, gry czyli wracamy na 0 :(Skopiowałem sobie oby dwie ścieżki do save'a do pierwszego lepszego pilku tekstowego i przeskanowałem po literce i cyferce. Niestety to są te same ścieżki Sad
Poprzedzając odpowiem, że tak podmieniłem (mimo że są te same ścieżki) podmieniłem je włączyłem grę i ładunku dalej nie ma. Data game.sii również nie ulega zmianie.


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 21/09/2017 08:12 PM

Jedno jest jasne - spedytor nie zapisuje Ci pliku, lub zapisuje go w niewłaściwym miejscu.
Weź mi podrzuć zawartość pliku config.cfg z katalogu spedytora,
oraz dokładną ścieżkę, którą wklejałeś do spedytora (tą, gdzie znajduje się plik game.sii)


RE: Wirtualny Spedytor - krystianowy1 - 21/09/2017 08:39 PM

Tak tylko napiszę. Zaktualizowałem wersję ets'a na 1.28, oraz pobrałem nowszą wersje tego programu, jednak dalej ten sam błąd (Wole napisać, bo za bardzo się na tym nie znam, a może mieć wpływ na błąd)

Config - https://pastebin.com/KZNPNZGx
ścieżka - C:\Users\User\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\45757A61636879\save\autosave


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 21/09/2017 09:04 PM

Błąd nie jest w programie, tylko w uprawnieniach. Z jakiegoś powodu, Spedytor u Ciebie nie ma praw do zapisywania plików... W configu powinna być ostatnio wybrana ścieżka (nie ma jej, tylko jest domyślna) oraz aktualna wersja spedytora - co wskazuje ewidentnie, że nie może zapisywać plików. Zarówno save'a, jak i configa.
Ostatni przypadek kiedy się spotkałem z czymś takim, to było gdy ktoś go nie rozpakowywał z rar'a, tylko wchodził do archiwum i uruchamiał stamtąd... Bo jak pisałem wcześniej, musisz wypakować (najlepiej na pulpit, bo najłatwiej znaleźć - prawy przycisk, wypakuj do Virtual Speditor)...
Musisz powalczyć z uprawnieniami, spróbować może przenieść spedytora do innego folderu, gdzie masz prawo zapisywania plików? Ciężko coś mi więcej powiedzieć... jak wymyślę, to dam znać...


RE: Wirtualny Spedytor - dominik11729 - 22/09/2017 05:31 PM

mam taki problem że gdy już wszystko wykonam to mi pisze że odesłano mnie w bezpieczne miejsce nie wiem czy to mody coś robią czy coś innego


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 22/09/2017 10:31 PM

jaka wersja ETS'a, jaka wersja spedytora, jaki ładunek, skąd, dokąd oraz gamelog, poproszę... bez takich informacji, to rzeczywiście masz problem


RE: Wirtualny Spedytor - bartosik233 - 24/09/2017 09:37 AM

czy da się wydłużyć czas dostawy biorąc ładunek w tym programie?


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 24/09/2017 11:32 AM

Tak, w pliku config.cfg w spedytorze edytuj linie:
Time Multiplier: 1,0
i wstaw tam wartość, która Cię interesuje (2,0 to będzie 2x więcej czasu). Tylko pamiętaj, że wtedy również wynagrodzenie za zlecenie wzrośnie - te wartości są ściśle powiązane ze sobą w grze i nie da się ich rozdzielić


RE: Wirtualny Spedytor - bartosik233 - 24/09/2017 12:22 PM

Wielkie dzięki Smile