eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wirtualny Spedytor - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Inne modyfikacje (/forum-420.html)
+----- Wątek: Wirtualny Spedytor (/thread-36242.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 30/10/2017 11:39 AM

Oczywiście, że trzeba - nadal tak jest napisane w readme - nic tutaj się nie zmieniło i raczej prędko się nie zmieni.


RE: Wirtualny Spedytor - wasylrogol - 31/10/2017 04:04 PM

Witam czy w następnej wersji VirtualSpeditor możliwe byłoby dodać dodatkową funkcję żeby była możliwość wyboru ładunku na zasadzie rodzaju.Czyli chcąc przykładowo na ten tydzień jeździć tylko firankami lub Chłodniami nie było tyle szukania.Ładunków jest strasznie dużo i moim skromnym zdaniem bardzo by taka nowa opcja pomogła.Ż góry dziękuje za szybką odpowiedź i życzę szerokości i przyczepności


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 31/10/2017 06:30 PM

Nie, nie ma takiej możliwości, ponieważ Spedytor nie posiada informacji o naczepach, tylko o ładunkach. Naczepy są przypisywane do ładunków zgodnie z definicjami. Możesz jednak stworzyć sobie plik cargo.fil zgodnie z instrukcją, w którym będą wyłącznie dane ładunki (np na chłodnie) i ustawić opcje "cargo file only: 1" w configu. W ten sposób jedynie ładunki z pliku cargo.fil pojawią się na liście...
Poza tym, raczej nie przewiduję nowych opcji w spedytorze, najprawdopodobniej jedyne aktualizacje będą związane z dostosowaniem do obecnych wersji gry.


RE: Wirtualny Spedytor - Bart*28 - 31/10/2017 07:34 PM

Siema, mam problem z tym programem. Na mapie Poland Rebuilding w najnowszej wersji na 1.28 jak wybieram sobie zlecenie i zapisuję plik, gra się wczytuje, ale za każdym razem wyskakuje okienko z informacja o tym, że wykryto zmiany w grze i w celu uniknięcia problemów z zapisem pojazd został przestawiony w bezpieczne miejsce, czyli do garażu. Dzieje się to tylko wtedy, kiedy wczytam grę bezpośrednio po skorzystaniu z Virtual Speditora. Po tym, jak wyskoczy to okienko, wyjdę z gry i wczytam save ponownie, nie korzystając z programu, okienko sie nie pojawia.

Moje zlecenia:

Gdynia (eleclerc) - Swinoujscie (biedronka) (przeprawa promowa)
Swinoujscie (otport) - Leba (polarfish)

Ładunek: wheast (pszenica)


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 31/10/2017 10:15 PM

Musisz mieć jakieś inne mody, które powodują konflikt w ładunkach. U mnie na samym PM + PR działa poprawnie:
https://i.imgur.com/d9Ac9G3.png
https://i.imgur.com/pD38LvF.png


RE: Wirtualny Spedytor - Wojciech V8 - 01/11/2017 02:14 PM

Witam. Mam problem z programem. Otóż ciągle po wybraniu autosejwa i próbie wczytaniu profilu poprzez Wirtualnego Spedytora wyskakuje komunikat "Plik nie został rozszyfrowany poprawnie". Robiłem to masę razy i ciągle jest tak samo. Format zapisów mam skonfigurowany. Masz jakiś pomysł?
Pozdrawiam.


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 01/11/2017 05:48 PM

Sprawdź format w configu, czy ETS Ci nie zmienił przypadkiem konfiguracji. Potem, upewnij się, że po takiej zmianie wszedłeś do profilu i go zapisałeś. Jeżeli to nie pomoże, to nie jestem w stanie Ci chyba pomóc, bo nigdy nie miałem takiej sytuacji, aby mi nie mógł przeczytać profilu.


RE: Wirtualny Spedytor - Wojciech V8 - 01/11/2017 06:15 PM

Gram w ATSa. Program przystosowany jest do mapy Meksyku, Kanady i Coast to Coast?


RE: Wirtualny Spedytor - harry01 - 01/11/2017 06:24 PM

Jak masz od blokowane miasta to tak


RE: Wirtualny Spedytor - xyzan - 01/11/2017 09:41 PM

(01/11/2017 06:15 PM)Wojciech v8 napisał(a):  Gram w ATSa. Program przystosowany jest do mapy Meksyku, Kanady i Coast to Coast?

cytat z pierwszego posta
Cytat:Program nie posiada wbudowanej bazy miast i zleceń, wszystko czyta z save'a, więc powinien działać ze wszystkimi modami na mapy oraz ładunki.