eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ATS] Aktualizacje - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: [ATS] Aktualizacje (/thread-37150.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [ATS] Aktualizacje - djdarklighter - 26/05/2016 05:02 PM

Czepiasz się jak nie wiem Big Grin
Ważne, że post jest. A tłumacz na guglu za free 2smiech


RE: [ATS] Aktualizacje - hCYk - 27/05/2016 04:26 PM

(26/05/2016 04:55 PM)Thor napisał(a):  Zamiast kopiować całą treść ze strony scs wystarczy napisać ze jest owa aktualizacja i podać link.
Jeśli masz ochotę podawać całą treść to podaj ją w języku PL. To jest polskie forum i rozmawiamy po polsku.

Post ten ma na celu jak najszybsze poinformowanie was czyli forumowiczów o najbliższych zmianach/aktualizacjach. Ja tłumacze sam dla siebie bo nie trzeba być jakimś specem od Angielskiego żeby to zrobić. A tak jak wspomniał kolega wyżej wystarczy wrzucić w translate i każdy po części będzie miał to przetłumaczone. Nie ma co się czepiać.


RE: [ATS] Aktualizacje - hCYk - 23/06/2016 04:15 PM

Plany SCS'u na kilka najbliższych miesięcy. Trzeba przyznać że wygląda to ambitnie Smile
Przeskalowanie mapy z 1:35 na 1:20 czyli taką skale jaką ma ETS 2

Porównanie wielkości starej i nowej mapy.
Image

Nowe odcinki dróg (zaznaczone na żółto)
Image

No i słynny most w końcu będzie miał 3 pasy w każdą stronę tak jak to jest w rzeczywistości Smile
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Oryginalny wpis na blogu SCS
http://blog.scssoft.com/2016/06/the-rescale.html



RE: [ATS] Aktualizacje - Wawrzyn5252 - 23/06/2016 04:29 PM

Dzięki Wujowi Bohunowi właściwie mamy 3 pasy na GG. Bardzo fajna aktualizacja Big Grin


RE: [ATS] Aktualizacje - Thor - 23/06/2016 09:09 PM

Też oglądałem ten odcinek jak się WB chwalił ze im tam nagadał o tym moście Big Grin i nie ukrywam ze miał racje choć czy to dla nas graczy tak dużo zmieni??
Poza tym ten most dostanie 3 pasy tylko dlatego ze mapa będzie przeskalowana a tym samym most dłuższy. W owym odcinku gdzie WB się chwali jak to nagadał im o tym moście tłumaczy też dlaczego ten most miał po 2 pasy i dlaczego trzeci pas nie mógł zostać zainstalowany Smile


RE: [ATS] Aktualizacje - Ukaszeł - 23/06/2016 09:35 PM

Tak patrzę i się zastanawiam. Dlaczego SCS poszedł po rozum do głowy dopiero teraz ? Mapa będzie większa, wszystko fajnie. Osobiście jestem zadowolony, bo już się nie objedzie całej mapy w ciągu 2 dni. Fajnie by było jakby jeszcze ją urozmaicili smaczkami prosto z Ameryki, bo nie wiem jak wy ale ja tam klimatu Ameryki to nie czuję. Zobaczymy jak to będzie, jestem ciekaw efektów końcowych.. jak dożyję :E nie że ja tam w studio SCS nie wierzę, ale ostatnio robią taką robotę na odwal się..


RE: [ATS] Aktualizacje - skaecik - 23/06/2016 10:29 PM

(23/06/2016 09:09 PM)Thor napisał(a):  ...pszeskalowana..

Proszę Cię... :krzeslo:


RE: [ATS] Aktualizacje - djdarklighter - 23/06/2016 10:48 PM

Na mój nos małe stany by były za małe na ich "wizję" gry.
Jakby miały wejść ze trzy miasta to po co taki stan budować.

Skaecik, Imienniku, z tym biciem wszystkich to Ty nie "pszesadzaj" 2smiech2smiech


RE: [ATS] Aktualizacje - razor39 - 24/06/2016 03:55 PM

Własnie pobrałem wersje 1.4.0 z steama to chyba jest ta powiekszona mapka ...


RE: [ATS] Aktualizacje - hCYk - 25/06/2016 03:11 PM

(24/06/2016 03:55 PM)razor39 napisał(a):  Własnie pobrałem wersje 1.4.0 z steama to chyba jest ta powiekszona mapka ...

Na blogu SCS piszę że zajmie im to kilka miesięcy także wątpię Smile