eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Niech żyje Francja! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: [ETS2] Niech żyje Francja! (/thread-37188.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - RadolSzczecin - 09/10/2016 04:11 PM

Moderzy i mapmakerzy podnieśli wysoko poprzeczkę mapmakerom pracującym dla SCS-u.
W rzeczywistości to powinni oni dopiero od teraz zacząc budowę całej mapy do gry


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Anaheim - 10/10/2016 11:12 AM

Tak było od zawsze. To zadna nowosc, ze mapy modyfikowane byly wielokrotnie lepsze od oryginalnych SCSu. Tak bylo w PttM, Haulinie i kolejnych i tak bedzie w ETS2 a scs nadal nic sie nie nauczył Big Grin
Ciekawe jak bedzie wygladala kompatybilnosc z Promodsem Big Grin


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Michal_Z_gno - 10/10/2016 01:45 PM

Anaheim ja bym nie powiedział, że SCS się nic nie nauczyło bo się uczy cały czas (np. Skandynawia jest już lepsza jakościowo od Going East i podstawowej mapy) ale niestety za wolno i zawsze jest daleko w tyle za modderami. Zresztą zawsze tak będzie bo nie widać w tym studiu osoby która by "walnęła pięścią w stół" i stanowczo popchnęła wszystko do przodu wprowadzając nową jakość do tej gry Big Grin

Co do kompatybilności to podejrzewam, że będzie podobnie jak po wydaniu Skandynawii czyli ekipa ProMods rozbuduję tereny tego DLC o swoje patenty, pomysły itp. i będzie ono wymagane z czasem do działania mapki.


Ps. Ogólnie modder amator, na amatorskim sprzęcie, za darmo potrafi zdziałać więcej niż wykwalifikowany pracownik, na profesjonalnym sprzęcie, za odpowiednie wynagrodzenie i to właśnie jest całym sednem tej tragedii-komedii :E


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Anaheim - 10/10/2016 06:34 PM

Niekoniecznie. Nadal popelniaja jeden najwiekszy błąd jaki sie da. Tworza swoje wymyslone obiekty jak np. stacje benzynowe, ktore w ogole nie wygladaja jak jakakolwiek w Europie - nie tworza obiektow i miejsc wg. cech charakterystycznych. Do tego dochodzi robienie wszystkiego metodą powielania jednego obiektu na całą mapę. Najwiekszym bólem są dwupasmowki w okol Los Angeles w ATSie.. To juz w 18wosach klimat byl bardziej odczuwalny Big Grin

Ale jak niby Promods ma pogodzic to, że mapa dodatku pokrywa sie z ich mapą? Nie sadze zeby usunęli swoje lepsze drogi.. Wink


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Ukaszeł - 10/10/2016 07:09 PM

Będą musieli je dostosować jakoś, łączenia, prefaby, tekstury itp. Aczkolwiek to będzie masa roboty, z pewnością jakoś to będzie. Jednak ja czekam aż dodadzą nowe ładunki, jakieś specjalne naczepy do przewozu tych odpadów radioaktywnych czy samego dostarczania rzeczy potrzebnych w tych elektrowniach Big Grin


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Misiek - 10/10/2016 07:27 PM

(10/10/2016 07:09 PM)Ukaszeł napisał(a):  Będą musieli je dostosować jakoś, łączenia, prefaby, tekstury itp. Aczkolwiek to będzie masa roboty, z pewnością jakoś to będzie. Jednak ja czekam aż dodadzą nowe ładunki, jakieś specjalne naczepy do przewozu tych odpadów radioaktywnych czy samego dostarczania rzeczy potrzebnych w tych elektrowniach Big Grin

są i będą. W edytorze da się ujrzeć znaki firm Smile


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - wal kimer - 10/10/2016 07:39 PM

Ja najbardziej jestem ciekaw, czy będą mogę ukochane francuskie drogowskazy:
Image
Big Grin


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Ukaszeł - 10/10/2016 07:40 PM

No znaki firm to już można się domyślić, ale miałem na myśli konkretny ładunek z tych/do tych elektrowni Big Grin


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - VresT - 10/10/2016 07:42 PM

Ja się zgadzam z panem Anaheim Smile Spodek w Katowicach,stadion narodowy w Warszawie i wiele więcej niestety ujrzymy tylko w modyfikacjach na mapy.Aczkolwiek nie można zarzucić SCS że kompletnie nic nie odwzorowują na mapie z prawdziwego świata.Miejmy nadzieję że dodatki na rozszerzenia mapowe będą coraz lepsze (jeśli w ogóle coś będzie po Francji).Lecz z drugiej strony nie można robić tak dużego skoku jakości w porównaniu do standardowych terenów (tych nie wprowadzonych w DLC).


RE: [ETS2] Niech żyje Francja! - Misiek - 10/10/2016 07:48 PM

(10/10/2016 07:39 PM)wal kimer napisał(a):  Ja najbardziej jestem ciekaw, czy będą mogę ukochane francuskie drogowskazy:
Image
Big Grin

Więc znając scs. A po co? :E