eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Range Rover Supercharged 2008 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Pojazdy do ETS 2 (/forum-120.html)
+----- Dział: Autobusy / Busy / Osobowe / Inne (/forum-262.html)
+----- Wątek: Range Rover Supercharged 2008 (/thread-37412.html)



Range Rover Supercharged 2008 - Michal_Z_gno - 28/02/2016 08:43 PM

Jest to Range Rover do ETS2






Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Lub:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Kirill Mladshev
Wersja gry: 1.22.x



RE: Range Rover Supercharged 2008 - MAD MAX - 06/04/2016 09:07 PM

(06/04/2016 07:13 PM)Wujo Paradiss napisał(a):  Super modzik Smile Przeleciałem nim już ponad 5 tyś i na prawdę spisuje się na medal. Wykonałem kilka fotek które wklejam aby zachęcić wszystkich do pobierania bo warto Smile
Oczywiście jak na filmie widać, można go sobie "zmodzić", ja zostałem przy serii
Pozdrawiam !

Image
Image
Image
Image
Image
Image

(06/04/2016 08:11 PM)Zwierzak napisał(a):  
(06/04/2016 07:13 PM)Wujo Paradiss napisał(a):  Super modzik Smile Przeleciałem nim już ponad 5 tyś i na prawdę spisuje się na medal. Wykonałem kilka fotek które wklejam aby zachęcić wszystkich do pobierania bo warto Smile
Oczywiście jak na filmie widać, można go sobie "zmodzić", ja zostałem przy serii
Pozdrawiam !

Image
Image
Image
Image
Image
Image

1. nie wstawiamy w PNG
2.popraw te zdjęcia.

(06/04/2016 08:51 PM)MirM napisał(a):  @Zwierzak

Przecież są linki do foto, a nie fotografie zamieszczone bezpośrednio w post na forum.
Linki do foto nie obciążają forum.


Mogę się wypowiedzieć Smile
Bez urazy Wujo Paradiss, Zwierzak, MirM

To jest dział download i nie dajemy tu postów w stylu ale fajny, super itp. piszemy tylko jeśli są jakieś problemy z modem lub z linkiem download.
Na forum jest wiele modów i różne mody są fajne to kwestia gustu, myśląc w ten sposób ( a napiszę jaki fajny ten mod ) a potem inni by komentowali wypowiedź pierwszej osoby to można by zawalić cały dział download a nie o to chyba tu chodzi prawda.


RE: Range Rover Supercharged 2008 - xUserN - 06/04/2016 10:07 PM

Bez urazy, ale chyba lepiej jak ktoś napisze coś o modzie, niż jak pobierzemy modyfikacje a to będzie jedno wielkie (nie napiszę tego, bo będzie natychmiastowy warn)
Ktoś napisze, że mod jest warty pobrania to więcej osób się zainteresuje, jeżeli ktoś napisze negatywną opinie, to następne osoby nie będą się męczyć z pobieraniem jakiegoś chłamu. Powinna być tutaj możliwość komentowania, ale to tylko moje skromne zdanie Smile


RE: Range Rover Supercharged 2008 - MAD MAX - 06/04/2016 10:34 PM

Osobiście uważam że dobrze by było jak by ktoś napisał coś o modzie ale z punktu widzenia Testera. Gdyby napisał jakieś konkrety dotyczące modu, choćby z jakimi modami działa, czy nie ma z nim jakiś problemów, czy też nie ma jakiś błędów w logu.
Jak by ktoś dał tego typu informację to jeszcze bym mu podziękował, lecz wypowiedź w stylu "Super modzik" to uważam za zaśmiecanie downloadu i nabijanie postów.


RE: Range Rover Supercharged 2008 - Wujo Paradiss - 05/05/2016 06:58 PM

Jakaś aktualizacja z nowymi kółkami Smile ?