eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko (/thread-38162.html)

Strony: 1 2


Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Nicram - 03/04/2016 05:41 PM

Witam, nazywam się Marcin i mam 17lat. W tym temacie chciałbym wam zaprezentować moją przygodę z ciężarówkami i całą dziedziną transportu. Wink W swoją pierwszą trasę pojechałem w wieku 5lat razem z mamą. Była to szybka krajówka. Rok później była pierwsza trasa do Włoch, również z mamą. Natomiast 2lata później pojechałem już samemu. Wiele razy przekonałem się o trudach tej pracy warunki pogodowe, czy to ciepło czy to zimno trzeba pracować, różnorakie usterki techniczne, problemy z papierami czy też ciągła gonitwa wśród korków na trasie. Pomimo wszystkich tych rzeczy, które wymieniłem staram się nie zniechęcać i zamierzam zostać kierowcą na szlakach międzynarodowych. Zresztą jest to u mnie rodzinne, gdyż kierowcą jest tata, wujek jeden, drugi oraz trzeci. Big Grin Tata pracuję nieprzerwanie od 17lat w jednej firmie, która to jest z Krakowa i zwie się Budmasz-Render Sp. Zoo. Firma ta specjalizuje się w transporcie, głównie w 90% kierunkiem są Włochy. Koniec tych moich wywodów i czas na pierwszą fotkę, która to pochodzi z 2001 roku. Wink Stara 12-tka w akcji, którą to tato wtedy zjechał do domu. Było to drugie auto mojego taty w firmie, gdyż wcześniej jeździł starą F12 z niską kabiną i podwójną ośką. Serdecznie zapraszam do komentowania, a już wkrótce więcej fotek, które to będą się ukazywały w kolejności chronologicznej. Big Grin Stay tuned!


Tak dokładnie, tato pije piwko bo po trasie każdemu się należy! Big Grin
Image


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Hardcor123 - 03/04/2016 05:45 PM

Witaj Marcin, miłego pobytu na forum, zapoznaj się z regulaminem i udzielaj się na forum! Czekam na więcej fotek z zawodu taty itp Wink


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Nicram - 03/04/2016 05:48 PM

(03/04/2016 05:45 PM)Hardcor123 napisał(a):  Witaj Marcin, miłego pobytu na forum, zapoznaj się z regulaminem i udzielaj się na forum! Czekam na więcej fotek z zawodu taty itp Wink

Na forum jestem już od dawna (jako niezarejestrowany), ale dziękuję dziękuję. Na razie nie będę ukrywał jest mi tutaj bardzo dobrze i przyjemnie. Smile Regulamin również dawno przeczytany, więc teraz pozostało tylko wrzucać z czasem kolejne fotki!


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Negan44 - 03/04/2016 05:50 PM

Również Witam Cię gorąco na forum Marcinie


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - limowski - 03/04/2016 06:01 PM

Zapowiada się ciekawie. Ja tak bajkowo niestety nie miałem Big Grin


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Paweł - 03/04/2016 06:13 PM

Witaj! Smile Też pierwszą trasę zaliczyłem mając 5 lat Big Grin Ładne Volvo, ładny ma kolorek Smile A teraz czym twój tata śmiga? Smile


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Nicram - 03/04/2016 06:24 PM

Dziękuję serdecznie za tak miłe oraz ciepłe słowa na powiataniu! Smile
Kolorek był bardzo fajny, ładnie się prezentował. Wink No niestety nie mogę zdradzić czym obecnie podróżujemy, ale mogę zaprezentować kolejne fotki tego starego Volviaka!

Sprawdzamy płyny w maszynie przed trasą Smile
Image

Volviak sprawny, no to w drogę!
Image


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Korona73 - 03/04/2016 06:33 PM

Siemanko Bracie! Miło cię powitać na forum Smile


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - Nicram - 03/04/2016 06:39 PM

(03/04/2016 06:33 PM)Korona73 napisał(a):  Siemanko Bracie! Miło cię powitać na forum Smile

No widzisz, wreszcie mnie tu spotkałeś. Wink


RE: Truckerskie dzieciństwo i nie tylko - VresT - 03/04/2016 06:57 PM

Wygląda to bajecznie i bardzo fajnie odskoczyć od teraźniejszości i zobaczyć jak to kiedyś było,bardzo mi się podoba i chciałbym ujrzeć w tym temacie kolejne nowe stare fotki :E