eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Poważne rozmowy (/forum-423.html)
+---- Wątek: Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! (/thread-39420.html)



Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - Misiek - 11/06/2016 12:01 PM

Witam, chce poznać opinie o Ubezpieczeniu Dodatkowym najczęściej oferowanym przez sprzedawców. Bo mam mały problem, zadzwoniłem do firmy Neonet że mam uszkodzony laptop (nieszczęśliwy wypadek) i mam wykupione ubezpieczenie Dodatkowe . Miał kurier do dwóch dni po niego przyjechać i nie przyjechał, będę chciał zadzwonić i wyjaśnić tą sytuacje. Mieliście Takie Sytuacje? Co Sądzicie O Ubezpieczeniu Dodatkowym?


RE: Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - HasuFrogg - 11/06/2016 12:35 PM

Dla mnie to pic na wodę z tą gwarancja rozszerzona. Tak naprawdę to nie żadna gwarancja a dodatkowe ubezpieczenie a jak wiadomo ciężko od firm ubezpieczających coś wydębić.
Zawsze znajda jakiś kruczek prawny by Ci nie wypłacić kasy.

Polecam artykuł -> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - Aras. - 11/06/2016 02:57 PM

Po co kupować ubezpieczenie dodatkowe w sklepie, dla mnie w tym wypadku firmy znajdą stosowny argument w którym ci nie wypłacą kasy za to.


RE: Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - Misiek - 11/06/2016 03:05 PM

(11/06/2016 02:57 PM)TruckerArus napisał(a):  Po co kupować ubezpieczenie dodatkowe w sklepie, dla mnie w tym wypadku firmy znajdą stosowny argument w którym ci nie wypłacą kasy za to.

Doczepili się do mnie że nie ma jakiś naklejek na laptopie :E


RE: Ubezpieczenie Sprzętu: Dodatkowe! - Darson - 11/06/2016 03:56 PM

To im powiedz że płacisz dodatkowe ubezpieczenie aby naprawili sprzęt a nie sprawdzali naklejki.