eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Laptop HP Star Wars Limited Edition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Laptop HP Star Wars Limited Edition (/thread-39993.html)

Strony: 1 2 3


Laptop HP Star Wars Limited Edition - Kurdianeł - 11/07/2016 06:09 PM

Witam

Mam okazję do atrakcyjnego zakupu laptopa HP Star Wars Limited Edition (jego cena to niecałe 2,3 tysiąca ZŁ, a normalnie kosztuje ponad 3,5 tysiąca) i chciałem się Was poradzić: Co o nim sądzicie? Może polecacie inne laptopy niż HP?

Specyfikacja:
rodzaj dysku: HDD
procesor : intel Core i7
liczba rdzeni procesora: dwa
pamięć RAM (MB): 8192
pojemność dysku (GB): 1000.00
karta graficzna: grafika dedykowana
wielkość matrycy : 15" - 15.9"
rozdzielczość matrycy : 1920 x 1080
rodzaj matrycy: matryca matowa
dodatkowe informacje: czytnik kart pamięci, kamera, matryca LED, obsługa standardu 802.11n, podświetlana klawiatura, USB 3.0, HDMI

Grafika:
Układ graficzny - Maxwell GM107
Procesory strumieniowe - 640
Taktowanie rdzenia - 914 MHz

Jest to grafika NVidia Ge force 940

Link: http://allegro.pl/hp-15-star-wars-i7-6500u-8gb-1tb-gt940m-fhd-w10-i6317258455.html

Pozdrawiam i liczę na sensowne odpowiedzi.


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - sewcio65 - 11/07/2016 06:18 PM

Zamiast kopiować na szybko opis, przenieś najważniejsze informacje, nie ma nic o karcie graficznej.


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - Misiek - 12/07/2016 06:15 PM

do czego będzie używany??


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - Kurdianeł - 12/07/2016 06:19 PM

Głównie do grania w ETS-a i inne gry Smile


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - kolakao - 12/07/2016 06:30 PM

Nieopłacalny zakup takiego laptopa. Za te pieniądze można kupić najmocniejszy procesor i7, szybką kartę graficzną, która uciągnie najnowsze tematy i reszte bebechów a nie takie coś. Jak chcesz wyrzucić pieniądze to śmiało kupuj.


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - Kurdianeł - 12/07/2016 06:33 PM

A polecasz coś innegoPytajnik Smile
Bo nie jestem za bardzo obeznany w sprawie lapków hehe


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - RadolSzczecin - 12/07/2016 06:40 PM

Z laptopami jest jeden problem i trzeba brać to pod uwagę. 1/3 ceny płacisz za 'minimalizację' , wbudowany monitor i wygodę.
Teraz ceny trochę spadły bo rynek jest 'nasycony' ale tak to jest że laptop dorównujący specyfikacją stacionarce jest od niej około 800-1000 zł droższy.
Czym lepsza specyfikacja tym różnica większa.

Nie jestem pewny czy w tej cenie złoży wydajniejszą stacjonarkę - chyba że nie wliczać w to dodatkowo kupna monitora.
Pewnie musiałby trochę dołożyć.
Jeśli nie jest 'fanem' laptopów i nie uparł się ze musi być to laptop to rozważył bym jednak możliwosć złozenia stacjonarki.

Zauważy rożnicę w momencie kiedy będzie znowu kasa i chęci jakiejś rozbudowy/wymiany.

p.s.
Chcesz latop do gier to zerknji do ostatniego CD Action - około 4000-5000 zł
Tak samo jak i są polecane laptopy do 3000 zł oraz jakie karty teraz do gier to minimum w laptopie.


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - Kurdianeł - 12/07/2016 06:41 PM

Stacjonarkę mam i to dobrą. Chodzi mi o to, że jak np.: jadę na dwa tygodnie na wakacje to żeby sobie wieczorami pograć na wysokich ustawieniach. Smile


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - LukaszTrakeR - 12/07/2016 06:43 PM

Powiem szczerze że miałem laptopy praktycznie przez całe życie i to były rózne Delle Samsungi Lenovo z górnej półki i wiecznie był ten sam problem miałem podkładke chłodzacą ale i tak dalej się przegrzewały potem już nie dawały rady nie dawno kupiłem pierwszy swój w życiu komputer z troszke gorszymi parametrami laptopów i jestem z niego mega zadowolony


RE: Laptop HP Star Wars Limited Edition - kolakao - 12/07/2016 06:44 PM

Chcesz kupić laptopa i używać go, tylko przez dwa tygodnie ?