eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Project by Konrad. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Project by Konrad. (/thread-40073.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Orangutan works. - .:KoNrAd FH:. - 10/08/2016 07:21 PM

Witam, pracowałem znów nad 70-tką, więc żeby nie przedłużać. Mój zaprzyjaźniony modder Patryk :E wymodelował mi górne schowki nad leżanką i siatki. Ja natomiast naprawiłem lightmask, który dawniej wyglądał jak biała kartka, no + drobne inne błędy. Ostatnio również ogłaszałem że została naprawiona konsolka w globie, ale nie miałem żadnego zdjęcia więc teraz dodam. Auto wygląda obecnie tak! Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Link do flickra jakby ktoś chciał większą rozdzielczość: https://www.flickr.com/photos/138606679@N03/

No i z góry zapowiadam że mam do poprawy jeszcze mat i teksturę na tej górnej półce, ale to już jako taki szczegół.

Zapraszam do hejtowania. :E
Pozdrawiam.


RE: Orangutan works. - Rosok - 10/08/2016 07:44 PM

Końcówka tekstu mnie rozwaliła Big Grin
Po co 4 poduszki na łóźku skoro by max dwie wystarczyły na dwa łóźka ? :E


RE: Orangutan works. - .:KoNrAd FH:. - 10/08/2016 07:53 PM

Poduszki od początku były, chodzi tu bardziej o te rzeczy dodane.


RE: Project by Konrad. - .:KoNrAd FH:. - 16/08/2016 01:25 PM

Witam was bardzo serdecznie, informuję was iż moja przygoda z pracami nad volvem powoli dobiega końca. Ostatnio bardzo ciężko nad nim pracowałem. bez przedłużania może wypiszę co zostało zmienione/dodane.

-tylny błotnik wraz z nadkolem
-tylne światło
-obrysówki na globie
-"lotka" na spoilerze
-wymienione zostały baki paliwa na okrągłe
-tekstury świateł we wnętrzu zostały zastąpione modelem
-ukończona boczna ścianka wnętrza kabiny
-poprawione tekstury schowków
-no + drobne inne rzeczy.

Dziękuje Patrykowi za wymodelowanie lotki na spoilerze, oraz górnej części nadkola.

Zacznę od pokazania wnętrza tym razem.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dzisiaj auto wyjeżdża w trasę, dokładniej na Anglię, trzeba będzie uważać na Calais i okolicę :E . Postaram się porobić wam jakieś fotki w niezłej jakości.


RE: Project by Konrad. - ZmechaniZowany - 16/08/2016 01:38 PM

Wszystko ładnie, pięknie :E.. ale nie bardzo rozumiem co ma oznaczać te dziwne malowanie na poszczególnych elementach Tongue


RE: Project by Konrad. - Kurdianeł - 16/08/2016 01:38 PM

Piękne Volvo! Zamierzasz je kiedyś wydać?


RE: Project by Konrad. - Rosok - 16/08/2016 02:54 PM

Volvo git Smile. Tylko na 7 fotce jest napis 70 od tyłu :E


RE: Project by Konrad. - .:KoNrAd FH:. - 16/08/2016 03:40 PM

Zmechanizowany, to jest limitowana edycja, powstało 4000 sztuk w tym 800 na Polskę. Malowanie na na sobie cyfry 70, z powodu 70 rocznicy istnienia volva. Stąd pochodzi te malowanie.

Image

Polecam poczytać sobie na ten temat. ponieważ jest to najciekawsza edycja jaką volvo kiedykolwiek zrobiło (przynajmniej w tym modelu).


RE: Project by Konrad. - ZmechaniZowany - 16/08/2016 03:43 PM

(16/08/2016 03:40 PM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  Zmechanizowany, to jest limitowana edycja, powstało 4000 sztuk w tym 800 na Polskę. Malowanie na na sobie cyfry 70, z powodu 70 rocznicy istnienia volva. Stąd pochodzi te malowanie.

Image

Polecam poczytać sobie na ten temat. ponieważ jest to najciekawsza edycja jaką volvo kiedykolwiek zrobiło (przynajmniej w tym modelu).

Nie każdy jest Alfą i Omęgą.. nawet jezeli mi to objaśniłeś za co Ci dziekuje (jedna ciekawostka wiecej) Wink ale nadal mi to jakos sie nie widzi.. w Volvo nie koniecznie aż tak inwestuje swoje zainteresowanie. Pozdrawiam.


RE: Project by Konrad. - dominik_SKIPPER - 16/08/2016 04:30 PM

Wygląda zacnie Big Grin