eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Symulator Farmy 17 Pure Farming - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Symulator Farmy 17 Pure Farming (/thread-40366.html)

Strony: 1 2


Symulator Farmy 17 Pure Farming - hCYk - 02/08/2016 04:17 PM

Techland zapowiada Symulator Farmy 17: Pure Farming

Szykuje się konkurent dla nadchodzącego Farming Simulator 17.


Wydawnictwo Techland ogłasza, że wprowadzi na rynek własny symulator rolniczy – Symulator Farmy 17: Pure Farming. Nowa pozycja, z tego cieszącego się niesłabnącą popularnością gatunku, ma być dużym krokiem w jego rozwoju ujmując tematykę zdecydowanie szerzej niż dotychczas.

Za produkcję Symulatora Farmy 17: Pure Farming odpowiada Techland razem z niezależnym studiem Ice Flames. Zespół planuje wstrząsnąć gatunkiem dzięki wprowadzeniu wielu unikalnych funkcji i trybów. Stawia sobie za cel stworzenie najbardziej kompletnego symulatora farmy na świecie. Techland posiada wieloletnie doświadczenie w wydawaniu gier z tego gatunku, które postanawia wykorzystać wprowadzając na rynek swoją własną grę.

"Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele symulatorów farmy. Patrząc jednak na ich zawartość zauważyliśmy, że wiele z nich nie uwzględnia w rozgrywce lub niewystarczająco szeroko traktuje aspekty nieodzownie związane w prawdziwym rolnictwem. Fani gatunku też widzą to od lat i zwracają się z prośbą do deweloperów o dodanie tych elementów. Dlatego chcemy być tymi, którzy dadzą im wszystkie te niuanse rozgrywki, których im dotychczas brakowało – mówi główny producent Symulatora Farmy 17: Pure Farming, Kornel Jaskuła."

Pierwszy zwiastun Symulatora Farmy 17: Pure Farming wrzucamy poniżej. Gra zostanie oficjalnie zaprezentowana mediom i graczom na tegorocznym Gamescom, gdzie zostanie podanych więcej informacji na jej temat.

Póki co nie poznaliśmy platform docelowych dla Symulatora Farmy 17: Pure Farming, lecz bardzo możliwe, że będzie to tradycyjne w tych czasach trio PC, PlayStation 4 i Xbox One.





Ten rok może być ciekawy jeżeli chodzi o symulatory rolnictwa. Zobaczymy co Techland pokaże Smile



RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - Macharis - 02/08/2016 04:20 PM

W sumie poza kilkoma renderami nie pokazali nic więcej, ciekawe czy przebije serię Farming Simulator Big Grin


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - limowski - 02/08/2016 04:51 PM

Jeśli będzie tak pięknie jak na filmiku to... to nie wiem co. Ale chętnie zagrałbym w coś naszego.


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - VresT - 02/08/2016 06:57 PM

Na 90% nie będzie takich efektów jak na filmiku możemy zaobserwować Tongue No ale ciekawe co z tego będzie,targi Gamescom wszystko rozwieją.


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - Michal_Z_gno - 02/08/2016 07:09 PM

Na to co z tego wyjdzie to jeszcze trzeba poczekać.


Ps. Osobiście mam też pewną urazę do Techlandu a dokładniej do gry Speedway Liga która zalega mi na półce (a chętnie bym do niej wrócił) bo nie działa na windows 10, 7, 8 i na Viscie były problemy z jej odpaleniem a gra jest z 2009 roku więc przynajmniej na 7 powinna śmigać aż miło :E Ogólnie SL jest bardzo dobrze zrobiona pod względem graficznym itp. i za oprawę audiowizualną trzeba Techland pochwalić tylko ta uniwersalność jeśli chodzi o OS-y leży więc miejmy nadzieję, że z Symulatorem Farmy nie będzie takich cyrków, że na PC pośmigamy tylko na jednym systemie Tongue Tak więc ja jestem trochę sceptycznie nastawiony do produktów tej firmy.


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - Kurdianeł - 02/08/2016 07:35 PM

(02/08/2016 04:51 PM)limfaon napisał(a):  Jeśli będzie tak pięknie jak na filmiku to... to nie wiem co. Ale chętnie zagrałbym w coś naszego.

Dokładnie to samo sobie pomyślałem :E


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - hCYk - 18/08/2016 03:30 PM

Trochę fotek z targów Gamescom i ogólne informacje Smile

Oficjalna strona gry:
http://purefarminggame.com





Szału nie ma Sad






RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - hCYk - 18/08/2016 07:52 PM






RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - KenworthDriver - 18/08/2016 08:20 PM

Zbyt wiele się nie różni od gier Giants Software.


RE: Symulator Farmy 17 Pure Farming - kukos94 - 18/08/2016 08:32 PM

Jeżeli będzie można modować to farming simulator doczeka się rywala na poziomie Smile