eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 11/06/2017 11:07 AM

Sprzedałem Mercedesa i zdecydowałem się wziąć w leasing nowe Volvo w low-decku
Wyposażenie:
Kabina Globetrotter XL
Silnik 500 konny z normą EURO 6
Skrzynia biegów automatyczna I-SHIFT
Centralny zamek
Klimatyzacja automatyczna
Webasto
Lodówka
Leżanka
Elektryczne szyby
CB-RADIO
Retarder
Wspomaganie kierownicy
Tachograf elektroniczny
Wielofunkcyjna kierownica
ABS
ESP
Elektrycznie sterowane lusterka
Tempomat
Hamulec silnika
W sobotę go zakupiłem i w poniedziałek lecę nim w trasę
Łapcie fotkę:
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 13/06/2017 07:51 PM




W poniedziałek o 10 miałem załadunek w firmie.Podjechałem na plac,pobiegłem po dokumenty .Po dostaniu dokumentów odsunąłem bok i załadowali mnie farbami do Liege w Belgii.Po wyjechaniu z firmy kierunek Niemcy.Po przekroczeniu granicy ogień na tłoki.W okolicach Berlina wpadła 45.Potem dalsza jazda.Po zrobieniu pauzy nawigacja prowadziła mnie na Hannover ,muzyczka grała,widoki miałem ładne.W okolicach Dortmundu wpadła 9-tka.We wtorek rano pojechałem dalej.Do celu dojechałem już po południu.Ustawiłem zestaw,wziąłem dokumenty i zaniosłem do biura.Po formalnościach odsunąłem bok i rozładunek.Aktualnie stoję parkingu i czekam na dyspozycję
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 14/06/2017 07:47 PM




Zaraz po rozładunku w jednej firmie pojechałem na załadunek do sąsiedniej.Załadowali mnie materiałami wybuchowymi do kopalni nieopodal Wrocławia.Po podpisaniu dokumentów wyjazd z Belgii i jazda na Niemcy.
Nieopodal Frankfurtu nad Menem 45-tka.Po ogarnięciu tachografu ruszam dalej.Nieopodal Drezna wpadła 9-tka.Już w nocy ruszyłem dalej w kierunku ojczyzny.
W okolicach Drezna zostały wprowadzone roboty drogowe,ale na wahadełku się skończyło.Trasy Volvem to przyjemność.Po przekroczeniu granicy niemiecko-polskiej dalsza jazda autostradą A2 aż do samego celu.Dojechałem do celu,cofnąłem na wolne miejsce,odsunąłem bok i widłakami mnie robotnicy rozładowali
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 17/06/2017 01:49 PM




W piątek po bożym ciele poleciałem na załadunek do Szczecina .Podjechałem na firmę,odsunąłem bok firanki i pobiegłem po dokumenty.
Załadowali mnie częściami mechanicznymi do Berna.Wyjechałem z Polski kierując się na Niemcy.Jedna 45 wpadła na parkingu tuż za Lipskiem.Na parkingu spotkałem Polaków,z którymi pogadałem.Po pauzie dalszy ogień.
Przed Mannheim wpadła 9-tka.Już w nocy wyruszyłem w dalszą trasę.Po południu doleciałem do Berna.Odszukałem firmę,ale okazało się,że skończyła już pracę.
Powiedzieli,że rozładują mnie w poniedziałek,więc udałem się na parking ,aby poczekać do poniedziałku
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 21/06/2017 04:18 PM




W poniedziałek rano załadowany częściami do kuchenek jechałem do Pragi.Mknąłem szybko przez Niemcy robiąc obowiązkowe pauzy.Na granicy kolejek nie było.We wtorek wjechałem na firmę ,gdzie była samoobsługa.Rozładowałem się i jechałem do Polski na zmianę zestawu.W sekrecie powiem,że zmieniam na Dafa i podpinam chłodnię
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 23/06/2017 03:46 PM

W środę miałem okazję zamiany chłodni na nowszą.Po kalkulacji zdecydowałem się zakupić chłodnię Wielton z roku 2014.
Wyposażenie:
Chlapacz
Zamykane tylne drzwi
Agregat Thermo-King
Podnoszona oś
Kosze na zestawy naprawcze
Palety
Rejestrator temperatury
Aktualnie jadę nową chłodnią w trasę
Łapcie fotkę
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 24/06/2017 02:19 PM




W środę odebrałem telefon od spedytora,że mam pojechać do Szczecina na załadunek truskawek.Podjechałem do Szczecina,znalazłem firmę,wjechałem na plac podstawiłem zestaw pod rampę i udałem się po dokumenty
Po załadunku wyruszyłem w trasę.Poza Berlinem były roboty drogowe,postałem w korku godzinę i dalej jazda.Przed Magdeburgiem na Shellu wykręciłem 45-tkę.
W okolicach Hannoveru kolejne utrudnienia.Znowu straciłem godzinę.Gdzieś na Shellu kolejna 45-tka.W okolicach Dortmundu kolejne roboty drogowe i znowu godzina w plecy
Dzień zakończyłem 9 godzinną pauzą.Zatankowałem Dafa,bo pagórki dały się we znaki.
Wskutek tych korków przyjechałem po czasie na rozładunek i musiałem czekać do soboty .Zajechałem na parking do firmy i zrobiłem 9-tkę
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Kamil - 24/06/2017 03:48 PM

Mi tam się podoba Wink


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 26/06/2017 05:32 PM




W sobotę załadowali mnie napojami do Bratisławy. Załadunek miałem w hurtowni napojów w Calais ,cofnąłem pod rampę ,dali mi dokumenty i ogień na Niemcy.Zaraz po wylocie z Francji pogoda dała o sobie znać.Zaczął padać deszcz.W sobotnie popołudnie wjechałem do Niemiec.Tachograf pikał na 45-tkę,więc w okolicach Frankfurtu nad Menem na Shellu pauzowałem.Po drodze trafiły się roboty drogowe,ale po godzinie mogłem jechać dalej.9-tka wpadła za Norymbergą na Shellu i dopiero wtedy pogoda się popsuła.Praktycznie do samego celu padało,więc 65 km/h ,tempomat zapięty i taka jazda
Na rozładunek udało mi się zajechać w momencie ,gdy otwierali firmę
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 27/06/2017 12:27 PM

Od pewnego czasu odrestaurowywałem Scanię 124 z roku 2004.Zregenerowałem silnik V8 o mocy 480 koni mechanicznych.Zrobiłem klimę,elektrykę szyb oraz całkowicie wymieniłem wnętrze i umalowałem .
Coś o Scanii.Posiada normę EURO 4,Webasto,Klimę,ABS,wspomaganie kierownicy.Jest w kabinie TOPLINE.Ewenementem są wycieraczki przednich świateł.Do niej zakupiłem cysternę Menci z roku 2013.Naczepa posiada osie SAF,1 komorę,dopuszczalną ładowność 26 ton,myjkę .Lecę babcią na załadunek do Berlina
Łapcie fotkę:
Image