eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Rabenowym szlakiem - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Rabenowym szlakiem (/thread-40584.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Busiarskim okiem - Luksik[sc] - 18/08/2016 11:06 AM

(18/08/2016 10:46 AM)Szczuru napisał(a):  Prosiłbym o prezentację zabudowy sypialnej. A fotki 10/10.

Tylko której bo ja teraz na stałe mam spojkara a jeździłem też lamarem back sleeperem i kurnikami motowektor, spojkar


RE: Busiarskim okiem - Aras. - 18/08/2016 12:08 PM

Ładnie kolego na busach się bawisz :E


RE: Busiarskim okiem - Luksik[sc] - 18/08/2016 08:24 PM

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

A bywało i tak. :v

Image

Ciekawostki

Image

Image

https://web.facebook.com/LuksikGL/



RE: Busiarskim okiem - limowski - 18/08/2016 08:25 PM

(18/08/2016 10:23 AM)Luksik[sc] napisał(a):  
(18/08/2016 10:22 AM)limfaon napisał(a):  Pozazdrościć widoczków. Jak się busik sprawuje? Smile

Zależy który. Tongue

A co mam poza Fiacikiem do wyboru? Smile


PS. Kolejne fotki również fajne Smile


RE: Busiarskim okiem - Wawrzyn5252 - 18/08/2016 08:42 PM

Pozazdroscic widokow :E
Daleko sie zapuszczasz kolego Tongue To jest Hiszpania na 3 i 4 zdjeciu czy mam omamyPytajnik :E


RE: Busiarskim okiem - Luksik[sc] - 18/08/2016 09:03 PM

(18/08/2016 08:42 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Pozazdroscic widokow :E
Daleko sie zapuszczasz kolego Tongue To jest Hiszpania na 3 i 4 zdjeciu czy mam omamyPytajnik :E

PL-DE-CZ-SLO-FR-GB-I-NL-ESP-P-CH-A-DK-S
I kolekcja rośnie. Smile

(18/08/2016 08:25 PM)limfaon napisał(a):  
(18/08/2016 10:23 AM)Luksik[sc] napisał(a):  
(18/08/2016 10:22 AM)limfaon napisał(a):  Pozazdrościć widoczków. Jak się busik sprawuje? Smile

Zależy który. Tongue

A co mam poza Fiacikiem do wyboru? Smile


PS. Kolejne fotki również fajne Smile

Aktualnie fiaty 180hp lamar backsleeper lub spojtrak tez z łóżkiem i master 2013r 150hp z kurnikiem.


RE: Busiarskim okiem - limowski - 18/08/2016 09:08 PM

To opowiadaj o każdym bo się pogubić w tym idzie Tongue I jakieś fotki ich wrzuć bo tutaj sam Fiacik Big Grin


RE: Busiarskim okiem - Luksik[sc] - 20/08/2016 09:51 AM

Postaram się pokrótce przedstawić wam auta jakimi jeździłem, oczywiście będzie to moja opinia i ktoś się może z tym nie zgodzić.

Opisy będą się pojawiały co tydzień a będą one cztery.

Zapraszam. Rolleyes

Renault Master 2013r 2.3 150HP z kurnikiem spojkara i zabudową 8pal marki partner z sosnowca

Przebieg 365 000 km

Wyposażenie: podstawowe + tempomat

Image

Image

Image

Image

Opis: A więc master IV generacji przygotowany do długich tras międzynarodowych jest jednym z najwygodniejszych samochodów tego typu na rynku, jak nie najwygodniejszym pod względem komfortu dla kierowcy. Dość miękkie zawieszenie i dobra jakość wykonania wnętrza nie są męczące w długich trasach, chociaż nie każdemu taka konfiguracja zawieszenia może się spodobać. Zacznijmy od foteli, w moim modelu miałem zwykły fotel kierowcy nie tak zwany "dmuchany" i ławę 2osobową z składanym środowym fotelem oferującym stolik i uchwyty na kubki. Pod fotelami znajdziemy sporej wielkości schowki które po dobrym zagospodarowaniu pomieszczą wiele potrzebnych rzeczy. Notabene tego nie znajdziemy u żadnego innego producenta, nie licząc klona "renówki" opla. Miejsce za fotelami po odpowiednim zagospodarowaniu stawało się nieocenionym schowkiem na wszelkiego rodzaju rzeczy + za sporą ilość miejsca. Licznik, kierownica i pozycja za kierownicą są dość przyjemne, przy moim wzroście 180cm nie miałem większego problemu z odnalezieniem miejsca za kierownicą, chociaż miejsca na nogi czasami było ciut za mało. Liczniki w nocy nie oślepiały ani nie męczyły wzroku a pokrowiec na kierownicy poprawiał chwyt ponieważ kierownica była grubsza.

Dynamika jazdy. Specyfika mojej pracy polegała na ekspresowym transporcie drobnicowym towarów najczęściej o wadze od 10 do 300kg więc motorek z mocą 150HP wystarczał na żwawą jazde przy prędkości 100-110km/h i uzyskiwaniu spalania w granicach 12l/100km. Niestety gdy na pace pojawiało się 700kg + renówka uruchamiały tryb ostrzegania przed górkami, a polegało to na tym że górki jeszcze nie widziałem a auto zwalniało..

Zabudowa partnera to ciąg udręk kierowcy z szarpaniem się począwszy od plandeki a skończywszy na podnoszeniu dachu. Najgorsza zabudowa z jaką miałem nieprzyjemność pracować. Niestety.

Schowek przy ramie miałem niestety tylko jeden, ale dość pojemny po wsadzeniu maty antypoślizgowej mieścił dość sporą ilość przedmiotów. Bańka na wode z kranem 30l w zupełności wystarczała na umycie rąk czy też mycie garów.

O kurniku nie mogę za wiele powiedzieć, był on dość średniej wielkości, w środku dwa gniazda zapalniczki z torbą na gazety i plastikowym schowkiem w którym było wmontowane sterowanie do webasto. Dość średnie wykonanie szczególnie uszczelek w oknach.

Nie umiem pisać tego typu rzeczy ale mam nadzieje że się komuś spodoba. Smile

Oczywiści zapraszam też na fp może coś z tego wyjdzie.. https://web.facebook.com/LuksikGL/



RE: Busiarskim okiem - Luksik[sc] - 25/09/2016 08:31 PM

Miałem wrzucić kolejne opisy ale... Nie wzbudziłem zainteresowania to sobie odpuściłem. Wink

Kółka się kręcą, jutro lub pojutrze powrót do kraju.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

"Artystykk"

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


https://www.facebook.com/LuksikGL/



RE: Busiarskim okiem - Wawrzyn5252 - 25/09/2016 08:39 PM

Świetne widoki 10/10