eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zabawa z Map Edytorem. :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Zabawa z Map Edytorem. :) (/thread-40646.html)

Strony: 1 2


Zabawa z Map Edytorem. :) - Dafik97 - 22/08/2016 07:03 PM

Witam tutaj w tym temacie i o takim tytule będę wam przedstawiał moje zmagania w Map Edytorze. Niestety one będą bardzo, ale to bardzo rzadko się pojawiać ze względów takich, że za bardzo nie ma czas, a po drugie zleceń. Smile

No to, więc Zapraszam serdecznie na dół by zobaczyć co dzisiaj zrobiłem. Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

To nie jest wszystko zrobione. Smile Narazie na dzisiaj to wszystko bo trzeba iść coś zjeść.

P.S: Drzewo idzie do wywalenia. Wink

Pozdrawiam.
Dafik97



RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - Marmac - 22/08/2016 07:07 PM

WOW Super zrobiłbyś jakieś zamówienie bo się składa że potrzebuje Bazy! Smile 10/10Medal_gold


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - bisson1976 - 22/08/2016 07:35 PM

Siemka. Co do drzewa to jak najbardziej, dobra piła i do wycięcia...
Powodzenia w dalszych robótkach, jak widać Map edytor nie gryzie i zamiast czekać aż ktoś coś lepiej samemu...
Big Grin
Na zachętę 10/10


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - Dafik97 - 22/08/2016 07:48 PM

(22/08/2016 07:07 PM)Marmac napisał(a):  WOW Super zrobiłbyś jakieś zamówienie bo się składa że potrzebuje Bazy! Smile 10/10Medal_gold

Napisz mi na PW co byś chciał i jakich map używasz. Wink

(22/08/2016 07:35 PM)bisson1976 napisał(a):  Siemka. Co do drzewa to jak najbardziej, dobra piła i do wycięcia...
Powodzenia w dalszych robótkach, jak widać Map edytor nie gryzie i zamiast czekać aż ktoś coś lepiej samemu...
Big Grin
Na zachętę 10/10

No i tak będzie. ;P Jutro może ruszą pracę dalej. Smile No ja z Map Edytorem jestem już przez 2-3 lata coś koło tego. Smile


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - zawiszaczarny - 22/08/2016 07:53 PM

Niech się mury pną do górySmile


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - err1911 - 22/08/2016 09:02 PM

Dobra robota, świetna baza! Życzę dużo wolnego czasu do rozwijania talentu.Smile

Też chciałbym tak umieć. Kilkakrotnie próbowałem coś zrobić ale jakoś tego nie łapię i trochę się zniechęciłemSad. Edytor jest dla mnie za trudny. Może gdyby był po polsku. I teraz zostało mi tylko czekać aż ktoś zrobi mi bazę.


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - Dafik97 - 22/08/2016 09:13 PM

(22/08/2016 09:02 PM)err1911 napisał(a):  Dobra robota, świetna baza! Życzę dużo wolnego czasu do rozwijania talentu.Smile

Też chciałbym tak umieć. Kilkakrotnie próbowałem coś zrobić ale jakoś tego nie łapię i trochę się zniechęciłemSad. Edytor jest dla mnie za trudny. Może gdyby był po polsku. I teraz zostało mi tylko czekać aż ktoś zrobi mi bazę.

Dzięki. Smile Dla mnie też kiedyś był za trudny, ale gdy posiedziałem trochę nad nim i dostawałem coraz to nowsze pracę to się sporo nauczyłem. Fakt map edytor jest po angielski, ale tam nie zbyt skomplikowanych słów które są ciężko do przetłumaczenia. Wink Dla Ciebie mam poradę, abyś się nie poddawał i próbował po trochu coś tam zrobić i się nauczysz. Wink


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - .:KoxTrucker:. - 23/08/2016 07:17 AM

Z tego, co zauważyłem, to chyba masz zgodę Satana na bramy, ale dobrze by było, gdybyś inne dystrybutory dał na tej tankstelli. Big Grin
9w0yi0 na zachętę. :E
EDIT: Tą stację chyba żeś dał w innym miejscu, nie na bazie.


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - Dafik97 - 23/08/2016 09:08 AM

(23/08/2016 07:17 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Z tego, co zauważyłem, to chyba masz zgodę Satana na bramy, ale dobrze by było, gdybyś inne dystrybutory dał na tej tankstelli. Big Grin
9w0yi0 na zachętę. :E
EDIT: Tą stację chyba żeś dał w innym miejscu, nie na bazie.

Za bardzo nie rozumiem o jaką stację Ci chodzi, ale jest mały dystrybutor paliwowy co stoi koło warsztatu samochodowego. Smile


RE: Zabawa z Map Edytorem. :) - Adam.J - 23/08/2016 03:59 PM

(23/08/2016 07:17 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Z tego, co zauważyłem, to chyba masz zgodę Satana na bramy, ale dobrze by było, gdybyś inne dystrybutory dał na tej tankstelli. Big Grin
9w0yi0 na zachętę. :E
EDIT: Tą stację chyba żeś dał w innym miejscu, nie na bazie.

Nie rozumiem cię czego ty się każdego czepiasz o jakieś zgody modeli innych użytkowników to nie są twoja modele, a może on ma zgodę i nie musie nikogo na razie informować o tym, pokazał tylko parę fotek a ty od razu go pytasz o zgodę, zastanów się następnym razem jeżeli masz cos takiego pisać (Chyba że jest to twój model)