eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zdjęcia z tras Konrada - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Zdjęcia z tras Konrada (/thread-40772.html)



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 29/09/2016 06:35 PM

Co powiecie na relację tym zestawem? Chyba, że wolicie zobaczyć w końcu żółtą Scanie? Wink Wybór należy do was Big Grin
Pozdro!

[align=right]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Hardcor123 - 29/09/2016 06:39 PM

To już zależy od Ciebie czym chcesz jeździć :E Mi tam sie zestawik podoba Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 29/09/2016 06:42 PM

(29/09/2016 06:39 PM)Hardcor123 napisał(a):  To już zależy od Ciebie czym chcesz jeździć :E Mi tam sie zestawik podoba Wink

Chcę wiedzieć co tam widzieć chcecie :E


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 29/09/2016 06:50 PM

Żeby nie było, że dziad jestem :E macie fotkę "kanarka" Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr[/align]


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kurdianeł - 29/09/2016 06:52 PM

Fajna fotka 10/10

P.S.: Scania 4-series od RJL? Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 29/09/2016 06:53 PM

(29/09/2016 06:52 PM)Kordian2002 napisał(a):  Fajna fotka 10/10

P.S.: Scania 4-series od RJL? Wink

Zgadza się od RJL Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Negan44 - 29/09/2016 07:39 PM

Fotka Scanii jak najbardziej na +


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 30/09/2016 11:08 PM

Siemson! Big Grin

W piątek wieczorem zadzwonił do mnie szef, źe trzeba pojechać do Gdańska z ładunkiem marchewek. Moje Volvo było na przeglądzie, więc zapytałem czym pojadę. Szef powiedział mi, że ładuję sie dopiero o 19 i w międzyczasie mamy odebrać nowe auto. Na następny dzień pojechaliśmy do Wrocławskiego dealera Volva żeby odebrać Volvo. Jest to model FH16 650KM, bardzo bogato wyposażony i wyglądający prawie jak moje Volvo (moje Volvo jako jedyne tak wyglądało w firmie :E) Auto odebrane więc pognaliśmy na bazę po papiery i naczepę. Mam tylko 3 zdjęcia bo jeszcze nie wyjechałem Wink Pozdro!

Zdjęcia z odbioru

[align=center]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

[align=center]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Już załadowany Wink Grzejemy do Gdańska!

[align=center]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr




RE: Zdjęcia z tras Konrada - Michal_Z_gno - 01/10/2016 12:11 AM

Fotki ładne i opis też choć ma on jeden drobny feler a dokładniej wyraz "że" jest napisany przez "ź" Tongue


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kurdianeł - 01/10/2016 06:56 AM

Wizerunek psują align center nad obrazkami 9w0yi0