eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC (/thread-41004.html)

Strony: 1 2


American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Wawrzyn5252 - 14/09/2016 03:18 PM

Nowe DLC do ATSa. Co o tym sadziciePytajnik Dla mnie takie meh.






RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Kurdianeł - 14/09/2016 03:24 PM

Ja nie mogę Facepalm

Jak SCS nie ma co robić, to tworzy takie badziewia. Lepiej niech się wezmą, za tworzenie kolejnych stanów, a nie będzie robić takie nieprzydatne rzeczy.
Moja ocena 27db40


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - xUserN - 14/09/2016 03:29 PM

To DLC zmieniło moje życie Smile Polecam.


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Ukaszeł - 14/09/2016 03:55 PM

Ja to już mam, bo za darmo ( cebula mode on ). Jeśli bym miał za to później płacić to HEHEHEHE, ale to jest warte 2€ jak nie mniej. Ogólnie szkoda że raczej w ETS tego nie zobaczymy, szkoda że ATS rozwija się w takim kierunku. Bo ta gra ma na prawdę potencjał i SCS chyba tego nie dostrzega. O ETS tutaj gadać nie będę, ale on już jest trochę przez nich zapomniany.


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - nirwana9 - 14/09/2016 03:56 PM

Dobra dobra. Nawet nie pobraliście i nie sprawdziliście a już argumenty bez podstaw Smile Jak mówiłem jak przystało człowiekowi. fizycznie dorosły mentalnie dzieciak poniżej 12 lat Smile


Żeby mieć te DLC wystarczy w ATS mieć przegrane 5 h Smile


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Aves - 14/09/2016 04:25 PM

To co nie podobasz? Zrezygnuj z gry, a co... Mnie podobam i brałem kod. Nie jestem dzieciakiem :lol:


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Kurdianeł - 14/09/2016 04:33 PM

Posłuchaj. Polska to jest wolny kraj, więc każdy ma możliwość wypowiedzenia się w każdej sprawie i nikt nie ma prawa się do tego czepiać. A jak nie pasuje to polecam usunąć konto, poprzez napisanie do Naszego, Kochanego Administratora w tym celu. Nic więcej nie mam w tej sprawie do powiedzenia.


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - .:KoxTrucker:. - 14/09/2016 04:48 PM

Na moje to kolejny badziew. Zamiast brać się za kolejne ciężarówki, wymyślają kolejne pierdoły.


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - hCYk - 14/09/2016 04:49 PM

A ja już mam dodatek u siebie Smile Niektóre kierownice są spoko. Genialnie pasują do starych trucków ale są też takie które fajnie wyglądają nawet w tych nowych. Nie ma co narzekać bo w końcu za darmo jak się spełni 5 warunków Smile


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - KenworthDriver - 14/09/2016 05:19 PM

Bardzo rewolucyjna nowość! Całkowicie zmienia gameplay! Aż chce mi się wrócić do gry i znów pojeździć, wpatrując się w zmieniony element interioru.......

A na poważnie. Nie mają co robić........ kij z DirectX 11..... kij z własnymi przyczepami......... kij z nowymi ciężarówkami........ kierownice do obecnych ciężarówek to priorytet!

Panowie z SCS-u rozmieniają ETS 2 i ATS na drobne........... dodatki. Aż szkoda patrzeć. W takiej sytuacji naprawdę żałuję, że nie mają żadnego rywala.