eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC (/thread-41004.html)

Strony: 1 2


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - hCYk - 14/09/2016 05:51 PM

(14/09/2016 05:19 PM)rad19dym napisał(a):  Bardzo rewolucyjna nowość! Całkowicie zmienia gameplay! Aż chce mi się wrócić do gry i znów pojeździć, wpatrując się w zmieniony element interioru.......

A na poważnie. Nie mają co robić........ kij z DirectX 11..... kij z własnymi przyczepami......... kij z nowymi ciężarówkami........ kierownice do obecnych ciężarówek to priorytet!

Panowie z SCS-u rozmieniają ETS 2 i ATS na drobne........... dodatki. Aż szkoda patrzeć. W takiej sytuacji naprawdę żałuję, że nie mają żadnego rywala.

Dziwi mnie trochę takie gadanie ;/ Przecież SCS to nie jest jedna ekipa która pracuje nad tego typu pierdołami. Oni mają oddelegowane zespoły. Jeden pracuje przykładowo nad przeskalowaniem mapy, drugi nad DLC Nowy Meksyk, jeszcze inny właśnie nad takimi małymi dodatkami przez co wszystko powoli idzie do przodu. Każdy ma inne oczekiwanie wobec tej gry i zawsze ktoś będzie niezadowolony że gra nie rozwija się tak jakby ten ktoś chciał.


RE: American Truck Simulator - Steering Creations Pack DLC - Thor - 14/09/2016 07:08 PM

Miał ktoś z Was problem zalogować się do Steam przez ten link którym wykonuje się pierwsze zadanie ? Ja próbuje już od pół godziny i ciągle komunikat żebym spróbował później ;/

Edit:
Udało się Smile
Kilka kierownic wpadło w oko wiec bedę chciał je przetestować niezależenie od tego czy będzie się z nimi dobrze jeździło czy nie to takie małe DLC jest moim zdaniem miłym dodatkiem do gry tym bardziej że można je za darmo zdobyć Big Grin