eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji (/thread-42157.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 15/06/2017 06:32 PM

(15/06/2017 05:42 PM)Dorpolowy napisał(a):  Jeśli szukasz jakiejś dobrej Nysy to musisz się udać do Nysy :E, znam tam pewnego chłopa co ma kilka sprawnych Nysek na swoim placu lecz są nieco zaniedbane jeśli chodzi o stan wizualny, co do komarka to na pewno coś dobrego ogarniesz, niby jest trudno znaleźć części do tej maszyny ale często ludzie sprzedają je za bezcen bo nie mają pojęcia ile są naprawdę warte Smile, miejmy nadzieję że przyczepkę sprzedałeś odpowiedniej osobie Big Grin

Ja nigdy nie kupuje gotowców. Nie mam z tego satysfakcji. Szukam tylko i wyłącznie do remontu, w okazyjnej cenie. Im mniej dam za samochód, tym więcej wydam za remont. A do nysy mam kawał drogi.


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 15/06/2017 06:43 PM

Jakoś marzec / kwiecień składałem eleganta na zlecenie.

Przed:

Image

Image

Po:
Image
Image


Z niewidocznych rzeczy to amortyzatory, poskładałem hamulce i pare innych drobiazgów. Resztę widać.


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 20/06/2017 02:05 PM

Zauważyłem, że nie mówiłem o polonezie Big Grin

kupując komarka stał on na podwórku na kapciu opuszczony. Zainteresowałem się, po negocjacjach odkupiłem. Po zabawie (1,4 rover, kręcił dupą lepiej niż tancerka na rurze) odsprzedałem po cenie pasjonatom którzy wyremontowali go i wybierają się na złombol.

Image


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 27/06/2017 10:27 AM

Foteczki ze zlotu w Otwocku... Polecam również obejrzeć filmik, widać tam mnie i kaszlaka kilkukrotnie Tongue (chociażby na samym początku)
Dystans pokonany : 180 km - od remontu : 280km

Image

Image

Image

https://www.youtube.com/watch?v=O7woTd1aH9g&feature=share


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - filipmix024 - 14/09/2017 05:31 PM

Piękny Fiacior!


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 16/05/2018 04:37 PM

Siemanko, jako, że wróciłem do ETS2 wróciłem też na forum.

Maluch został sprzedany do pasjonaty z Nasielska, a ja kupiłem zabytkowego mercedesa którego sprowadziłem 2 tygodnie temu do rodzinnych Siedlec. Oto fotki, aktualnie stoi u lakiernika na poprawki.

Image
Image


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - limowski - 16/05/2018 04:54 PM

Niezły! Sam jakiś czas temu miałem takiego kupić, ale zabrakło szczęścia. Widzę, że egzemplarz w całkiem dobrym stanie. Jakieś plany co do niego masz?


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 16/05/2018 08:14 PM

(16/05/2018 04:49 PM)Borsuk napisał(a):  Fajna bryka Smile. Pogratulować nabytku. Po znakach szczególnych rozpoznaje że to model sprzed 1982 roku.

Równo 1982, druga seria.

Plany. hmmm. Gdy wróci od lakiernika muszę ogarnąć zawieszenie i wnętrze, potem tylko felgi z oponami jakieś ładne i w sumie auto nie wymaga większych inwestycji Smile


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Michal_Z_gno - 16/05/2018 11:10 PM

Mercedes już teraz wygląda dobrze więc po detalingu pewnie będzie idealnie Smile

Ps. A to, że takie auto często nie wymaga zbyt wielkich inwestycji to wiadoma rzecz bo w tych rocznikach robiło się auta trwalsze niż obecnie.


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Wojciech V8 - 17/05/2018 06:35 AM

Będziesz zmieniał oryginalny kolor?