eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji (/thread-42157.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 17/05/2018 09:42 AM

Nie, tylko poprawki rdzy


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Perkins - 23/05/2018 11:06 PM

Na Tłokowisko wpadasz? Tongue


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 29/05/2018 09:11 PM

(23/05/2018 11:06 PM)Perkins napisał(a):  Na Tłokowisko wpadasz? Tongue

Jasne! W tamtym roku było zajebiście, tylko że padł mi maluch na skrzyżowaniu i wracałem na haku..

Beczka wróciła od lakiernika. Jeszcze tylko zalozyć kołpaki i wizualnie gotowa. Pozostaje mechanika, zawieszenie i wnętrze.

Image

Image


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 28/06/2018 09:21 PM

Image




Mercedesy wiozą nas....


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - limowski - 28/06/2018 10:50 PM

Już na siebie zarabia. Świetnie Smile


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Perkins - 28/06/2018 10:55 PM

Chociaż trochę, a potem może już i na zysk tylko odrobi. Fajny, ale czemu nie przerejestrujesz?

PS. Odezwij się do mnie na fb (fb.com/perkins3p) to się jakoś zgadamy na Tłokowisko Big Grin


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Jaszczur - 12/08/2018 07:14 PM

Dawno mnie tu nie było, a garaż powiększył się znacznie.

Kupiłem na początku motorynkę, Romet Pony M2.

Image

Potem kupiłem Rometa Ogara 205 ( na sprzedaż jest jakby coś)

Image

A dzisiaj rano na giełdzie kupiłem WSK 125 w bardzo ładnym stanie jak na swój wiek i na swoją cenę Wink

Image
Image

Pozdrawiam! Kupiłem już trochę części do Motorynki, którą wpierw wyremontuje. WSK na razie zostaje w oryginale do czasu zarejestrowania.


RE: Jaszczurowe działania z ratowaniem polskiej motoryzacji - Michal_Z_gno - 12/08/2018 08:47 PM

Miałem kiedyś Rometa Ogar-a ale czerwonego Tongue