eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. (/thread-42242.html)

Strony: 1 2 3


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - djdarklighter - 16/11/2016 06:18 PM

Raczej do bety. Po pobraniu jest wersja 1.5.0.2


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - hCYk - 17/11/2016 09:14 PM

Podzielę się z wami moimi przemyśleniami odnośnie bety. Oczywiście aktualizacja zasługuje na duży +. Trasy pokonuje się dużo przyjemniej to znaczy czuć teraz te duże odległości, czas płynie wolniej przez co tempo rozgrywki tak jakby się zmniejszyło. "Wielkość" tego świata w końcu można dostrzec jeżeli można to tak ująć. Ogólnie poprawiono mnóstwo krajobrazów. Pustynie w końcu nie są takie puste. Miejscami możemy spotkać dosłownie lasy kaktusów przez co wszystko jest dużo przyjemniejsze dla oka. Naprawdę fajnie się teraz podróżuje. Trasę którą przedtem pokonałem chwila moment teraz się ciągnie i ciągnie... Wydaje mi się też że ciężarówki na autostradach poruszają się szybciej przez co ruch jest płynniejszy albo to tylko moje subiektywne wrażenie.

Uważajcie Big Grin

Image

Image

Image



RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Ania - 17/11/2016 09:41 PM

Ja zauważyłam że w miastach na skrzyżowaniach, zostały dodane jeszcze pasy. Może to nie wiele, ale zawsze coś.I albo Mi się wydaje, ale miasta i firmy też lekko zmodyfikowane- np.miejsca załadunku ciut inaczej wyglądają.(zwrócił ktoś z Was na to uwagę, czy tylko Ja mam przewidzenia Big Grin ) Dodatkowo na duży plus zasługuje to o czym pisze hCYk- krajobrazy nie są tak monotonne, mimo że 1000 mil zajmuje trochę czasu realnego,żeby to pokonać, ale chyba do tego dążymy WinkW miarę możliwości urealniać to co się da.


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Thor - 17/11/2016 09:53 PM

Przebudowali drogi w CA, skrzyżowania sa bardziej na wzór tych z Arizony. Zjazdy i wjazdy na stanowe i międzystanowe też są rozbudowane. Nie zauważyłem za to zmiany na wadze a miała jakaś zmiana być.
Ten motorek też widziałem ale nie zwalniałem już zeby robić fotę. Mam za to coś takiego:

Image

To po prawej stronie to pewnie stacja meteo Big Grin
Image

Krajobraz i drogi zmieniły się bardzo. Jechałem z San Diego do Santa Cruz a tam jakieś specjalne pasy awaryjce czy coś takiego. Niestety jechałem nocą i nie robiłem fotek. Pasy się krzyżują, przechodzą jeden nad drugim, są na różnych poziomach.
Zmian bardzo dużo Smile

I oczywiście odczuwa się to wszystko co pisała Ania i hCYk.


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - hCYk - 18/11/2016 08:38 PM

(17/11/2016 09:53 PM)Thor napisał(a):  Nie zauważyłem za to zmiany na wadze a miała jakaś zmiana być.

Wydaje mi się że tu chodzi o to że gdy wjedziemy na wagę z jakimś ciężkim ładunkiem z podniesioną osią zaświeci się czerwone światło. Dopiero po jej opuszczeniu i ponownym zważeniu będziemy mogli jechać dalej ale muszę to sprawdzić. Tak mniej więcej pisało na blogu Smile

EDIT:
Co do tych wag to pierwszy raz dostałem komunikat że mogę ominąć wagę i jechać dalej po czym życzono mi bezpiecznej podróży.


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Marek_30 - 12/12/2016 03:44 PM

Oficjalnie wyszedł patch 1.5

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.






RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Arkus_23 - 23/12/2016 10:59 PM

Jedno słowo: REWELACJA! Odkąd pobrałem, ETS2 nawet nie dotykam Big Grin Świetnie przeskalowali mapę. W końcu czuć te odległości, a to dopiero 3 stany Wink SCS MADE AMERICA GREAT AGAIN Big Grin


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - matadrox - 26/12/2016 09:27 AM

Ja również jestem mega zadowolony z aktualizacji. Dawno nie zaglądałem do gry, bo padł mi komp z linuksem. Wczoraj naprawiłem bga i wróciłem do gry po dłuuuugim czasie Wink Jest jeszcze płynniej niż było, na tych samych ustawieniach. Super optymalizacja. Nie wiem tylko, czemu wciąż mam podstawową mapę. Ramki otaczają cały niemal ekran, ale wewnątrz czarno. Czy za to muszę dodatkowo zapłacić?


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - Thor - 27/12/2016 08:05 AM

Mapa się zwiększyła ale nie zmieniła za szczególnie Smile Daj screena to zerkniemy co i jak Smile


RE: [ATS] Open beta 1.5 Przeskalowanie mapy. - matadrox - 27/12/2016 03:06 PM

Tak to wygląda. Nie wiem czy jest ok? Image Nie umiem wstawić tu screen'a, więc posiłkowałem się zapodaj.