eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomoc Mikołaj - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Poważne rozmowy (/forum-423.html)
+---- Wątek: Pomoc Mikołaj (/thread-42280.html)

Strony: 1 2


Pomoc Mikołaj - Darson - 18/11/2016 08:35 PM

A więc jest to uzgodnione z Michałem,liczę że nie będziemy obojętni i pokażemy na co nas stać.Próbowałem z jakimiś tam stronami gdzie była możliwość przekazania paru złoty po przez wszelkiego kart sms i paypal skończyło się na pay palpal chyba że ktoś może pomóc z organizować to online po przez sms karty.Ale przejdę do sprawy chodzi o naszego kolegę Mariusza I dokładnie chodzi o sprawę http://www.slaskplus.pl/artykul/10736282,jestem-mariusz-tez-mam-pragnienia,1,id,t,sg.html#galeria-material
Jest to przykre co go spotkało już nie będę tu pisał o naszym kraju bo nie chodzi o politykę ale o pomoc.Chłopak się starał ale mu nie wyszło,za co ściga go komornik (Mariusz sorry że to napisałem bo była to nasza rozmowa PW ale nie możemy dopuścić aby tak się stało).Mariusz robi co może aby żyć godnie jak przystało na normalnego człowieka.Tak że myślę że jesteśmy w stanie pomóc w jakimś stopniu.Proszę o nie pisanie postów nie wnoszących nic do tematu,jeżeli chodzi o email do paypal pisać na pw podam lub bez pośrednio do Mariusza I na pw.Jeżeli jest osoba która pomogła by w z organizowaniu pomocy po przez sms proszę o PW.
z góry wszystkim dziękuje i proszę o zapoznanie się z linkiem który podałem.
Autorem tematu w linku
Tomasz Szymczyk
Oprócz tego ukaże się program z Mariuszem I u Pani Jarowicz TVP.
Dziękuję bardzo w imieniu własnym jak i Mariusza i jego Mamy.


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 18/11/2016 09:57 PM

Dziękuje osobą które pomogły do tej pory.


RE: Pomoc Mikołaj - Marcin D - 19/11/2016 10:47 AM

Próbuje zainteresować problemem Mariusza środowiska offroadowe. Prosiłbym o więcej szczegółów na pw.


RE: Pomoc Mikołaj - Thor - 19/11/2016 02:42 PM

Ten link tak na prawdę nie wyjaśnia o co chodzi.
Za co ten komornik ściga Mariusza?
Kiedy będzie ten program w TV?


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 19/11/2016 04:52 PM

1.12 o 21;30
komornik bo moja była radca prawny za dużo chce od nas


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 30/11/2016 06:50 PM

zapraszam jutro o 21;30 na TVP1


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 02/12/2016 01:02 AM

Dziękuje zainteresowanie się sprawą,dzięki Borsuk za linki upolad jeszcze trwa ale dzięki Twojemu linkowi można zobaczyć co spotkało naszego Kolegę Mariusza I
Link dzięki Borsukowi http://vod.tvp.pl/27686618/01122016 oglądajcie od momentu 00,46,43.
Jutro postaram się o nowe linki.


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 02/12/2016 08:40 AM

Zamieściłem też filmik na YT.





RE: Pomoc Mikołaj - limowski - 03/12/2016 09:09 PM

Jestem roztrzęsiony. Nie wiem kompletnie co napisać. W połowie materiału nie potrafiłem powstrzymać łez. Jakimi świniami potrafią być ludzie. Ci ludzie, którzy pod pretekstem pomocy potrzebującym usiłują wydrzeć każdy grosz od ludzi pokrzywdzonych przez los. Mariusz, bracie, trzymaj się i nie poddawaj nigdy. Na nas zawsze możesz liczyć. Zasługujesz na wiele więcej niż masz.


Nerwy mną zaczynają miotać... a my ubolewamy nad zepsutym telefonem czy innymi nic nieznaczącymi pierdołami.


Wierzę, że wszystko wróci do normy. Życzę Tobie i Twojej mamie wytrwałości. Łatwo nie będzie, ale musi się udać. Liczę na to.


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 03/12/2016 09:16 PM

dzięki limfa