eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomoc Mikołaj - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Poważne rozmowy (/forum-423.html)
+---- Wątek: Pomoc Mikołaj (/thread-42280.html)

Strony: 1 2


RE: Pomoc Mikołaj - Thor - 08/12/2016 09:35 PM

Obejrzałem dziś ten program, w gruncie rzeczy część dotyczącą Mariusza.
Nie wiem co powiedzieć, trochę brak mi słów, [cenzura] mnie złapał niesamowity. Jak kurcze można tak żerować na nieszczęściu ludzi. Kurcze, no niech by taki aneks był podpisany z kimś kto walczy o odszkodowanie wielkości jego trzech pensji ale nie z ludźmi którzy taką kasę zarabiaja przez 10 lat. Ciekaw jestem co ten mecenas który się tak przychylnie wypowiadał o pani radcy, wywalczy swoim pismem. Mam nadzieję że coś wywalczy.


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 24/12/2016 04:38 PM

Cały czas pomagamy Mariuszowi co i jak wszelkie informacje podam na pw.Dziękuje osobą które do tej pory pomogły.


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 25/12/2016 12:27 PM

bardzo dziękuję wam za pomoc fin. i słowną oraz przy VS


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 22/01/2017 02:28 PM

A więc było kilka pytań odnośnie przekazania 1% podatku dla Mariusza jest taka możliwość i proszę was o przekazanie,są osoby młodsze które nie odprowadzają jeszcze podatków ale może pokażą rodzicom i oni przekażą 1% podatku dla naszego kolegi Mariusza.Pomoc finansowa nadal potrzebna jak przekazać pieniądze info na pw.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Pomoc Mikołaj - Marmac - 02/02/2017 02:27 PM

Witaj , bardzo chętnie pomogę tyle ile mogę (dokładniej przekaże rodzinie co i jak). Spróbujemy trochę pomóc Smile

Jak ludzie mogą być tacy bez serca ... Nie mam na to słów.

Pozdrawiam!


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 01/05/2017 05:55 PM

Image


RE: Pomoc Mikołaj - Darson - 12/12/2017 10:12 PM

A wiec ruszamy z drugą edycja mikołaj dla Mariusza wiekszośc zna naszego kolege ,nie prosze o zapoznanie zię z tematem.W najbliszych dniach po kontakcie z Mriuszem podam co i jak ale mysle ze nic sie nie zmienil.Jest mozliwośc jak co roku przesłać paypal oczywiście wysyłamy jako rodzinie nie je pobierana prowizja na paypalu adres paypal do Mariusza to mariusz.iwan@poczta.onet.pl na ten ades paypal mozemy przesłac kazda sume dla Mariusza i rodziny wszystkim za wsparcie dziękuje ja Mariusz i jego Mama.


RE: Pomoc Mikołaj - Mariusz I - 20/12/2017 03:25 PM

jak ktoś by mógł zaprzeć akcje https://zrzutka.pl/zzfac4 prosze


RE: Pomoc Mikołaj - MAD MAX - 02/02/2018 08:10 AM

Zapytam a i przy okazji odświeżę sprawę troszkę
Czy w tym roku nadal jest aktualne z jednym procentem i czy dane nic się nie zmieniły?