eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Southern Region v12.1 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Mapy (/forum-456.html)
+----- Wątek: [ETS2] Southern Region v12.1 (/thread-42926.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: South Region 6.0 - Bozo - 28/01/2018 01:46 PM

Dodałem do post #35 plik na wizualny brak barier tylko do tej mapyWykrzyknik

Edycja: Dodałem też do w/w postu plik na "normalne" połączenie promowe tj. Konstanca - Noworosyjsk Smile

UWAGAWykrzyknik
Dla wszystkich posiadających DLC Italia - należy podmienić "naprawione" pliki "SRmap_[Def and Map] oraz SRmap_[Model3]" w folderze "mod" na te, które są załączone w linku poniżej, gdyż oryginalne powodują problemy ze znakami we Włoszech.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Autor poprawki: Sergey061


RE: South Region 6.0 - tom17swierk - 29/01/2018 10:13 AM

Czy jest możliwość połączenia SR+PM+PR+RM+PB+GS+ROS?


RE: South Region 6.0 - Bozo - 29/01/2018 10:39 AM

Jest. Poczytaj Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Smile

Edit: Do postu #35 dodano połączenia promowe:
Noworosyjsk - Konstanca - 26 godzinna przeprawa
Noworosyjsk - Mesyna - 54 godzinna przeprawa
Mesyna - Konstanca - 32 godzinna przeprawa

a usunięto "stare" połączenie Noworosyjsk - Konstanca Big Grin


RE: South Region 6.0 - Rene-GAD - 15/04/2018 01:51 PM

Zwiastun wersji 7 Wink






RE: South Region 6.0 - Rene-GAD - 21/04/2018 12:23 PM

SR 7.0 1.30 już wydane:

Pobieramy wszystkie 6 plików i rozpakowujemy tylko nr 1.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: South Region 7.0.0 - Bozo - 21/04/2018 04:45 PM

Połączenie promowe Konstanca - Noworosyjsk - edited by Bozo :E - testowałem


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

P.s. Wymagana jest DLC Italia również do uruchomienia tego modzika - ponieważ SR 7.0 jej wymaga Smile


RE: South Region 7.0.0 - Szenk - 21/04/2018 06:41 PM

Mam nadzieję, że teraz nie trzeba używać żadnych fixów z poprzedniej wersji?


RE: South Region 7.0.0 - Bozo - 21/04/2018 06:45 PM

Szenk - poprzednie połączenia promowe powodują crash-e a także spolszczenie (gra się wysypuje przy wczytywaniu) do starej wersji mapy.
P.s. Żadnych fix-ów nie trzeba do ProMods.
A co do TSM i innych - nie sprawdzałem, ale trzeba użyć Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. do TSM, który umieszczamy nad wszystkimi mapami


RE: South Region 7.0.0 - Szenk - 21/04/2018 07:14 PM

Aha, dzięki. SR używam tylko z Promodsem, RusMap i Wielkimi Stepami, no i z Twoim połączeniem promowym.

Co do TSM - używam go tylko z EE - jakoś te mapy bardziej mi ze sobą pasują, przynajmniej jeśli chodzi o jakość wykonania: wg mnie lepiej ze sobą współgrają pod tym względem Smile


RE: South Region 7.0.0 - Bozo - 21/04/2018 07:21 PM

Mam tak samo jak Ty Wink plus do ProMods mam dodane ROS 5.5, a do TSM i EE - North Map 1.4, Panbase 2.3 oraz EAA 4.5 Smile