eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ETS2 wywala do pulptu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: ETS2 wywala do pulptu (/thread-43240.html)



ETS2 wywala do pulptu - rekinek29 - 02/02/2017 07:42 PM

Bardzo proszę o pomoc. Już wszystko próbowałem. Odinstalowałem mody, grę chyba z 10 razy instalowałem i ciągle to samo, nawet laptopa zresetowałem.Problem polega na ty ze dochodzę do 5 autosave job i gra sie zacina i wyrzuca do pulpitu i pisze ze gra przestała działać. Nie mam już więcej pomysłu. Proszę o pomoc


RE: ETS2 wywala do pulptu - DawidXF - 02/02/2017 07:45 PM

Wrzuć game.log na pastebin.com. Log znajdziesz w Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2


ETS2 wywala do pulptu - rekinek29 - 02/02/2017 08:04 PM

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: ETS2 wywala do pulptu - limowski - 02/02/2017 08:45 PM

Sprawdzałeś może na nowo utworzonym profilu czy problem nadal występuje? Być może aktualny profil jest uszkodzony i dlatego gra działa nie tak jak powinna.


RE: ETS2 wywala do pulptu - rekinek29 - 02/02/2017 08:48 PM

czy ktoś może wie, co może być przyczyną?
sprawdzałem, i to samo się dzieje
utworzyłem na nowo profil i trochę dłużej pograłem, i znowu wywaliło do windowsa. I teraz jak włączam grę, to trochę pojadę i się zawiesza
proszę o pomoc


RE: ETS2 wywala do pulptu - Ania - 03/02/2017 11:43 AM

Masz jakieś mody po utworzeniu nowego profilu? może przyczyną jest jakiś mod? albo problemy od strony laptopa? Czy wywala Cię ciągle w tym samym miejscu?


RE: ETS2 wywala do pulptu - rekinek29 - 03/02/2017 03:29 PM

próbowałem grać bez modów i też wywala
i zauważyłem jeszcze że jak udaje się na odpoczynek drugi raz, to czas leci i zaraz po chwili zatrzymuje się i wywala do pulpitu
http://www66.zippyshare.com/v/6KeaYCRL/file.html tu jest link z game.log
moze ktos wie gdzie leży problem


RE: ETS2 wywala do pulptu - limowski - 03/02/2017 06:12 PM

Jeśli ktoś będzie znał rozwiązanie problemu to na pewno się wypowie. Nie musisz co chwilę pisać nowych postów, a jeśli chcesz coś dodać to użyj opcji edycji.


RE: ETS2 wywala do pulptu - RadolSzczecin - 03/02/2017 06:21 PM

W drugim pliku .log wciąż widzę mody, więc uparcie uruchamiasz grę z modami.
Na pewno nie podobają mi sie tam mody (przynajmniej 3 sztuki ) odnośnie pieniędzy ..itd a w logu są błędy własnie ogólnie odnośnie ekonomii więc....


RE: ETS2 wywala do pulptu - rekinek29 - 11/02/2017 12:47 PM

Problem rozwiązany. Usunąłem wszystkie mody jakie miałem i zainstalowałem na nowo grę bez modów. I jak narazie działa super. Dziękuję za POMOC. POZDRAWIAM