eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podnoszona ośka w naczepie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Podnoszona ośka w naczepie (/thread-43286.html)

Strony: 1 2


Podnoszona ośka w naczepie - Marek_30 - 08/02/2017 07:21 PM

Kilka screenów z nowych funkcji z zamkniętej bety nowego patcha

Image

Image

Image



RE: Podnoszona ośka w naczepie - polak123 - 08/02/2017 07:37 PM

Wkońcu!! Big Grin Tak długo na to czekałem Smile


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Marek_30 - 24/02/2017 02:57 PM

Już niedługo zostanie zwolniona otwarta beta nowego patcha do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Podnoszona ośka w naczepie - Gh00st - 24/02/2017 07:51 PM

Jestem ciekaw czy na drugim gifie (tym z przypisaniem klawiszy) ktoś zauważył kolejną opcję - "Differential Lock". Sprawdzałem przed chwila - aktualnie tego nie ma Smile


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Arkus_23 - 13/03/2017 12:55 AM

Jedyne co mega irytuje w tej aktualizacji to to, ze zuzycie paliwa jest jeszcze bardziej absurdalne. Gdyby ciezarowki faktycznie zuzywaly tyle ile SCS uwaza za realne, to 80% firm byłoby bankrutami Big Grin Sam mialem okazje wziac sie z tata w trase na 2 tygodnie Actrosem MPIV 1845 €6 i gwarantuje wam że ta ciężarówka zużywa w realnym świecie co najmniej 4-5 litrów mniej na 100 km.

Co do pozostałych nowinek - blokada mechanizmu różnicowego i podnoszenie osi w naczepie to super sprawa. Kolejne usprawnienie rozgrywki.


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Arkare - 14/03/2017 10:54 AM

(13/03/2017 12:55 AM)Arkus_23 napisał(a):  Jedyne co mega irytuje w tej aktualizacji to to, ze zuzycie paliwa jest jeszcze bardziej absurdalne. Gdyby ciezarowki faktycznie zuzywaly tyle ile SCS uwaza za realne, to 80% firm byłoby bankrutami Big Grin Sam mialem okazje wziac sie z tata w trase na 2 tygodnie Actrosem MPIV 1845 €6 i gwarantuje wam że ta ciężarówka zużywa w realnym świecie co najmniej 4-5 litrów mniej na 100 km.

Co do pozostałych nowinek - blokada mechanizmu różnicowego i podnoszenie osi w naczepie to super sprawa. Kolejne usprawnienie rozgrywki.

Ale wiesz to jest jeszcze beta. Może w oficjalnym patchu to naprawią. Zresztą zużycie paliwa "popsute" zostało już w 1.26. I to jest patologia. 9t ładunku i spalanie 33/100...


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Trucker_zero - 14/03/2017 03:42 PM

Fajnie, że SCS coś robią w kierunku lepszej symulacji gier, szkoda tylko, że tej funkcji nie da się za bardzo wykorzystać w grze. Na pusto nigdy nie pojedziemy, w końcu nie mamy własnych naczep. Wiem, że można podnieść oś jak jedziemy z lżejszym ładunkiem, tylko zastanawiam się po co? Możemy się bawić - podnosić, opuszczać. Blokada dyfra jest zdecydowanie bardziej przydatna, zwłaszcza, że pracują ponoć nad ponadgabarytowymi ładunkami. Ale podnoszona oś naczepy? Trochę taka funkcja zrobiona, moim zdaniem, żeby coś było w aktualizacji, w końcu można było przekopiować kod z podnoszonej osi ciężarówki. Ale jest, ok.


RE: Podnoszona ośka w naczepie - krzywy70ay - 15/03/2017 05:09 PM

(14/03/2017 03:42 PM)Trucker_zero napisał(a):  Fajnie, że SCS coś robią w kierunku lepszej symulacji gier, szkoda tylko, że tej funkcji nie da się za bardzo wykorzystać w grze. Na pusto nigdy nie pojedziemy, w końcu nie mamy własnych naczep. Wiem, że można podnieść oś jak jedziemy z lżejszym ładunkiem, tylko zastanawiam się po co? Możemy się bawić - podnosić, opuszczać. Blokada dyfra jest zdecydowanie bardziej przydatna, zwłaszcza, że pracują ponoć nad ponadgabarytowymi ładunkami. Ale podnoszona oś naczepy? Trochę taka funkcja zrobiona, moim zdaniem, żeby coś było w aktualizacji, w końcu można było przekopiować kod z podnoszonej osi ciężarówki. Ale jest, ok.

Może tą ośkę robią na przyszłość? Może kiedyś będzie można latać na swoich naczepach, a wtedy będzie to przydatny gadżet, na to liczę Smile


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Trucker_zero - 15/03/2017 08:54 PM

Cytat:Może tą ośkę robią na przyszłość? Może kiedyś będzie można latać na swoich naczepach, a wtedy będzie to przydatny gadżet, na to liczę Smile


No obyś miał rację, bo gra jest na prawdę fajna i po tych wszystkich latach grania cały czas do niej ciągnie Smile Oby tylko SCS zmieniło trochę swoje podejście do zmian i nowych funkcji. Trochę ich jeszcze brakuje no i trochę takich bardziej pracochłonnych i ambitniejszych niż podnoszone osie Wink


RE: Podnoszona ośka w naczepie - Arkus_23 - 16/03/2017 03:09 AM

(14/03/2017 10:54 AM)Arkare napisał(a):  
(13/03/2017 12:55 AM)Arkus_23 napisał(a):  Jedyne co mega irytuje w tej aktualizacji to to, ze zuzycie paliwa jest jeszcze bardziej absurdalne. Gdyby ciezarowki faktycznie zuzywaly tyle ile SCS uwaza za realne, to 80% firm byłoby bankrutami Big Grin Sam mialem okazje wziac sie z tata w trase na 2 tygodnie Actrosem MPIV 1845 €6 i gwarantuje wam że ta ciężarówka zużywa w realnym świecie co najmniej 4-5 litrów mniej na 100 km.

Co do pozostałych nowinek - blokada mechanizmu różnicowego i podnoszenie osi w naczepie to super sprawa. Kolejne usprawnienie rozgrywki.

Ale wiesz to jest jeszcze beta. Może w oficjalnym patchu to naprawią. Zresztą zużycie paliwa "popsute" zostało już w 1.26. I to jest patologia. 9t ładunku i spalanie 33/100...

Cholera a myśłałem, że to moja techinka jazdy się zmieniła Big Grin Wydaje mi się że na siłe chcieli wymusić kombinowanie ze skrzyniami biegów przełożeniem tylnego mostu. jedyny efekt jaki im udało się uzyskać to to, że MAN czy Mercedes są kompletnie niegrywalne (maja jedne z najwyższych prędkości obrotowych na ostatnim przełozeniu przy ok. 85 km/h).