eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash gry podczas ładowania profilu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Crash gry podczas ładowania profilu (/thread-43476.html)



Crash gry podczas ładowania profilu - ziemniaczek34 - 24/03/2017 03:54 PM

Witam, mam problem który jest następujacy.
Kiedy włączam profil na którym jeżdze i gdy konczy sie ladowac nagle crashuje mi ETS2 i nwm dlaczego.
Spróbowałem bez modów wczytac dalej tak samo gre w trybie awaryjnym dalej tak samo juz nwm co robic.
Postanowiłem zobaczeć gameloga którego czytac nie umiem jedyne co tam widze to jakies ostrzezenia i bledy itd.




Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - Marcin D - 24/03/2017 03:57 PM

Jeśli masz na steam to gra ci sie zaktualizowałą i mapki oraz wiele modów nie działa na tym patch-u Smile


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - ziemniaczek34 - 24/03/2017 07:59 PM

Wiem ale nawet bez modów tak jest


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - Marcin D - 24/03/2017 08:21 PM

To tylko reinstal ci zostaje


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - ziemniaczek34 - 25/03/2017 09:45 PM

Problem rozwiazany nie bede mowil co bylo przyczyna bo szkoda gadac Wink


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - Adam.J - 25/03/2017 10:21 PM

(25/03/2017 09:45 PM)ziemniaczek34 napisał(a):  Problem rozwiazany nie bede mowil co bylo przyczyna bo szkoda gadac Wink
Pomocy szukałeś ale odpowiedzi problemu ci ciężko napisać a może ktoś miałby podobny problem i nie musiał by zakładać nowy temat. Taka odpowiedź co było nie tak to prawie jak poradnik dla innych czego np. się przestrzegać co z czym np. nie łączyć.


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - ziemniaczek34 - 26/03/2017 11:52 AM

Na "prośbę" AdamaJ czy jakoś tak była to wina modyfikacji z bazą firmową firmy Miras-Trans powinna byc na samej gorze a byla nizej


RE: Crash gry podczas ładowania profilu - Adam.J - 26/03/2017 03:17 PM

Dzięki za odpowiedź może komuś się przyda a ciebie to dużo nie kosztowało napisanie parę słów i tak powinien się kończyć temat czyli wyjaśnieniem problemu. Smile Dzięki za wyjaśnienie.