eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podwójne naczepy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Podwójne naczepy (/thread-43725.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podwójne naczepy - bumbumek - 02/08/2017 11:11 AM

A ja przyznam szczerze, że chromolą mnie te podwójne naczepy - raz, że rzadko coś takiego się widuje (sam osobiście nie widziałem nigdy), a dwa, że ewentualnie coś takiego może mnie zainteresować, ale jak się pojawią oficjalnie tandemy w grze, czy jak to się zwie inaczej - BDFy.


RE: Podwójne naczepy - siedlecki95 - 02/08/2017 11:20 AM

fajnie gdyby dodali rame pod bdf + kontenery pod które podjeżdżamy
Image


RE: Podwójne naczepy - Truckere - 02/08/2017 12:35 PM

Ja mam proste zdanie na ten temat - im więcej nowości widzialnych gołym okiem czy uchem, tym lepiej.
Im więcej DOBRZE ZROBIONYCH funkcji, tym lepiej.


RE: Podwójne naczepy - Wawrzyn5252 - 02/08/2017 01:01 PM

Widziałem wiele komentarzy (nie tutaj) odnosnie mozliwosci jezdzenia 25,25m zestawem tylko po polnocy i wcale sie nie dziwie bo na zachodzie malo tego jezdzi, w Holandii taki zestaw widzialem 2 razy tylko, a w Niemczech tylko raz. Zas na polnocy jezdzi tego BARDZO duzo, tymbardziej w Norwegii Tongue
Nie wiem co o tym sadzicie dla mnie dobrze ze tak zrobili Tongue


RE: Podwójne naczepy - Lanker - 02/08/2017 06:52 PM

Moim zdaniem zrobili realnie, jak Wawrzyn mówi, jeśli w realu jeżdżą prawie tylko tam to i w grze tak być powinno.
Trochę dziwnie byłoby widzieć co chwile takie zestawy na całej mapie. Smile


RE: Podwójne naczepy - WiTo - 02/08/2017 06:56 PM

Od pewnego momentu SCS wzięło się za robotę, najpierw wydali DLC Francji potem kolejne DLC, i teraz podwójne naczepy, może te podwójne naczepy są przygotowaniem do tego aby kupić własną naczepę?
Fajnie by było jakby w jednej aktualizacji dali właśnie możliwość kupna własnej naczepy wraz z Nową ScaniąBig Grin.


RE: Podwójne naczepy - Negan44 - 02/08/2017 07:15 PM

Mi się wydaję, że oni przez gabaryty i te podwójne naczepy dążą do systemu BDF.