eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. (/thread-43907.html)



Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Fejro_ - 19/05/2017 06:23 PM

Siemano. W tym temacie będę prezentował moje różne przygody z mojego trucker'skiego życia! Zapraszam Big Grin



RE: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Fejro_ - 19/05/2017 06:26 PM

Na początku poznajcie moją perełkę, zarazem nową perełkę. Scanie Streamline. Około 750 kuców ma pod sobą! Big Grin Tak jak wspomniałem, dopiero wyjechała z salonu.

Image
Image



RE: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Hardcor123 - 19/05/2017 08:12 PM

Do gabarytów w sam raz bo 730kunia pod chłodnie czy firanke to troche by niezbyt pasowało :E


RE: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Fejro_ - 20/05/2017 11:24 AM

Dzisiaj z samego rana dostałem zlecenie, żeby zawieść koparki z Dortmundu do Hannover'u. Przyjąłem je z miłą chęcią. Pojechałem do wskazanego mi miejsca i zabrałem naczepę oraz od razu ruszyłem w drogę. Droga niezbyt męcząca, to tylko jakieś 250 kilometrów. Jechałem nie całe 2 godziny.
Image
Image
Image
Tutaj fotki już kiedy byłem na miejscu:
Image
Image
SzczerbolSzczerbol



RE: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Misiek - 20/05/2017 11:37 AM

ten mod graficzny tak psuję ci jakość w grze? czy niskie ustawienia graficzne?


RE: Raz na wozie, raz pod wozem. Czyli podróże Fejra. - Fejro_ - 20/05/2017 03:31 PM

(20/05/2017 11:37 AM)FKS Stal Mielec napisał(a):  ten mod graficzny tak psuję ci jakość w grze? czy niskie ustawienia graficzne?
Nie wiem o co chodzi. Zdjęcia są nawet ładne. xd