eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Skoda Fabia I 1.4 MPI - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Skoda Fabia I 1.4 MPI (/thread-44460.html)



Skoda Fabia I 1.4 MPI - bub538 - 09/08/2017 07:31 AM

Witam. Myślę że chyba pora zaprezentować mój wóz, a w zasadzie ojca ale dzielimy się na pół bo nie stać nas na dwa samochody. Skodzinka pochodzi z 2002 roku po której nawet nie widać że z tego pochodzi. Silnik to 1.4 MPI w najsłabszej wersji czyli 60 kuni. Bardzo pancerna i dynamiczna jednostka. xD Ogólnie wóz daje radę. Z wyposażenia dodatkowego dużo rzeczy nie ma. Jak na ten rocznik i wersję comfort posiada szyby elektrycznie sterowane przednie. Reszta to takie standardowe rzeczy czyli:
- Wspomaganie kierownicy,
- komputer pokładowy.
I to chyba wszystko. Przebieg to ok. 137 000 km, więc naprawdę niedużo. Jesli coś więcej byście chcieli wiedzieć to piszcie, bo nie mam pomysłu co pisać. Tongue
A teraz parę zdjęć po umyciu:
Image
Image
Image


RE: Skoda Fabia I 1.4 MPI - Deczor - 10/08/2017 12:24 PM

Fajna zadbana Skoda, sam jestem zwolennikiem pojazdów które są proste w budowie, mniej do psucia z biegiem lat.


RE: Skoda Fabia I 1.4 MPI - bub538 - 10/08/2017 12:43 PM

Z przebiegem trochę się machnąłem bo to już przeszło 138 000. Został kupiiny 4 lata temu z przebiegem ok. 95 000 km. Obecnie samochód ja sam użytkuję. Ojciec niestety nie może już Sad A i trochę teraz zaktualizowałem, bo opis do samochodu mojego, skopiowałem z innego forum, na którym też tą bestią się chwaliłem. Pojazd rzeczywiście jest bardzo prosty w budowie. W komorze silnika jest tak dużo miejsca że taniec brzucha można odwalić. Big Grin Wszędzie ręką się dojdzie. Niedługo zaktualizuje fotki i dam również trochę więcej Big Grin


RE: Skoda Fabia I 1.4 MPI - bub538 - 20/08/2017 02:30 PM

No to mała aktualizacja. Zdjęć trochę więcej, ale w samochodzie nic się nie zmieniło. W ostatnim tygodniu wymieniałem olej i żarówkę od światła mijania prawą. Ogólnie jak narazie nie mam pomysłu na samochód, chcę go zachować w oryginale i tyle. Big Grin A no i wybiło 200 km temu 139000 km przebiegu. Przy 140000 robię specjalną sesyjkę zdjęciową. Big Grin
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Skoda Fabia I 1.4 MPI - filipmix024 - 20/08/2017 03:45 PM

Jedzie skoda, dudni bas, a w zderzaku wlew na gaz. :E