eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Hamerykański sen.. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-506.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-511.html)
+---- Wątek: Hamerykański sen.. (/thread-44506.html)



Hamerykański sen.. - Dorpolowy - 15/08/2017 09:43 PM

Witam cieplutko :E

Przejdźmy od razu do sedna sprawy.

Od kilku dni chcę zakupić sobie American Truck Simulator, lecz chciałbym się dowiedzieć bo wiem że już sporo stanów zostało wydane, szukałem na necie Americana do zakupienia wraz z tymi nowymi stanami lecz wszędzie jest podstawka, no to jak? każdy osobno stan mam sobie zakupić czy jak? :E na steam mam tylko Arizonę która jest niby za darmo, to jak to jest bo już się gubie :E

Kolejna sprawa to taka, co radzicie Wy dokupić, od razu mówię, nie wywalam kasy na malowania, felgi koła itp itd, gabaryty biorę pod uwagę, lecz czy jest jakieś DLC które ma w sobie dodatki do kabiny tak jak w ETS2.

Jakieś mapy, mody są do tego ? czy czasami coś wyjdzie i nic nie ma...

Przed zakupem chciałbym zaczerpnąć porady u osób które już mają Americana i mogą się wypowiedzieć na ten temat. Tongue

Pozdrawiam.


RE: Hamerykański sen.. - Kurdianeł - 16/08/2017 07:19 AM

A więc tak:

Jest podstawka, a w tym powinno być (ja tak miałem) Nevada i Arizona za darmo Wink

DLC do kabiny jest, ale dodaje tylko kierownice Wink A z DLC którę polecam kupić to gabaryty Wink

Mapy jak najbardziej są, można zrobić zestaw: podstawka + Canadream + Coast to Coast + Viva Mexico. Będziesz miał wtedy całe Stany (oprócz Alaski), całą Kanadę i Meksyk. Mody również są, więcej mogę Ci powiedzieć na PW :E

Pozdrawiam


RE: Hamerykański sen.. - Dorpolowy - 16/08/2017 04:43 PM

Dobra, coś czuje że warto trochę keszu wydać na Hamerykana, trudno jak mi nie podejdzie to będzie kurz zbierać :E

Kordian PW Smile