eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.1 - nerfipro174 - 31/12/2017 11:00 PM

A to może dlatego, że mam już 3 letniego złomka heh. Szczerze mówiąc pierwszy raz instaluję taką porcję modów na raz i lekko mnie to zaniepokoiło, ale chyba nie ma się czym martwić ;p


RE: Poland Rebuilding 2.1 - bumbumek - 31/12/2017 11:00 PM

(31/12/2017 10:55 PM)nerfipro174 napisał(a):  A ja mam pytanko, ile wam się wczytuje mapa? Bo u mnie przed chwilą zainstalowałem PM + RM + PR i od dobrych 10 minut pasek ładowania stoi lekko za połową, restartowałem już grę, ale nie przyniosło to żadnych efektów.

Pierwsze wczytanie gry z nowym zestawem trwa bardzo długo, musisz uzbroić się w cierpliwość. U mnie trwało ono ponad 15 minut. Przy kolejnym uruchomieniu gry, gdy cache się zainstalowało, trwało to o ironio - 57 sekund. U ciebie też tak będzie zapewne.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - pawlo200711 - 01/01/2018 11:40 AM

wywala mi do menu mam tylko promods 2.25 i polandrebuilding podam log.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Poland Rebuilding 2.1 - kowal2752 - 01/01/2018 12:29 PM

Proponuje adminowi zrobić porządek w tym temacie bo to co się tu dzieje to jakaś tragedia.
Nie dość, że wszystko ładnie pięknie opisane w pierwszym poście tak co chwile pytanie: "czemu nie działa, jaka kolejność plików, dlaczego tak długo się ładuję". Jak komuś się nie chce szukać info to potraktować taką osobę jakimś ostrzeżeniem. To jest temat służący do przekazywania info dotyczących PR a nie koncert życzeń i kącik wróżki zębuszki.
Proponuję zaczerpnąć trochę doświadczenia z innych for dotyczących symulatorów gdzie wszystko na bieżąco jest "monitorowane"


RE: Poland Rebuilding 2.1 - Tedy - 01/01/2018 12:46 PM

Cytat:wywala mi do menu mam tylko promods 2.25 i polandrebuilding podam log.

pawlo - kup sobie oryginał gry to nie będzie Cię wywalaćBig Grin


RE: Poland Rebuilding 2.1 - Borsuk - 01/01/2018 01:00 PM

@kowal2752, istnieje prostsze rozwiązanie. Wystarczy temat oczyścić ze śmieci, tymczasowo zamknąć i otwierać gdy zajdą zmiany w mapie, na wyraźnie życzenie kogoś z PR Wink.

BTW. Na tych kilka lat grania nie zaznałem większych problemów z modami (w tym z mapami, no może oprócz niewidzialnych ścian na PM :E) a na pewno nie takich które zmuszałby mnie do bezustannego jęczenia że coś nie działa jakbym chciał i zmuszałoby mnie do ciągłego wyrażania swoich oczekiwań względem twórców, bo na mapie zabrakło mojej ulicy czy wioski w której byłem na zeszłorocznym urlopie Smile. Zwracam się do tych wszystkich którzy mają problemy z logicznym myśleniem i do tych którym się nie chce rozwiązywać samodzielnie problemów bo uważają że wszędzie mają lokai, jeśli prawidłowe ustawienie mapy przewyższa wasze możliwości percepcji, jeśli konflikty wielu modów, w tym wielu starych których nie chce się wam aktualizować uniemożliwiają wam grę, najlepiej nie grajcie, bo każda zabawa też wymaga jakiegoś zaangażowania i przygotowania sobie "stanowiska pracy", tym bardziej takie gry jak ETS2/ATS które z zasady są mocno modowalne. To wszystko wymaga wdrożenia procesu myślowego z którymi wielu tutaj ma duże problemy. Pozdrawiam.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - pawlo200711 - 01/01/2018 01:07 PM

Ta jasne jakoś na poprzedniej wersji normalnie śmigało a na tej nie chce.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - arek200 - 01/01/2018 01:14 PM

Witam pobrałem mapę ale jest problem podczas odpalania profilu (okno ładowania) pasek dochodzi do połowy i gre wyRZuca do okna "wczytaj grę" nie mam żadnych modów oprócz pr i pm. Proszę o pomoc.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - atos1987 - 01/01/2018 01:43 PM

Jaką masz wersję gry ? Miałem wczoraj ten sam problem. Na wersji 1.30.1.6s działał sam ProMods 2.25 a jak wrzuciłem do tego PolandRebuilding 2.1 wywalało mi z gry. Kombinowałem 3 godziny, robiłem reinstal , wywaliłem wszystko z komputera co związane z ETS2 i dalej było to samo. Dopiero pomogło wgranie najnowszego Patcha. Teraz wszystko śmiga elegancko.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - Tedy - 01/01/2018 04:31 PM

Cytat:Ta jasne jakoś na poprzedniej wersji normalnie śmigało a na tej nie chce.

Nie wiem czy działało czy nie ale z Twojego logu jaki wstawiłeś wynika, że masz piracką wersję gry.