eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - RadolSzczecin - 12/10/2019 11:10 AM

Boże...jak ja się teraz cieszę że rzuciłem tą 'robotę' w diabły Tongue
Normalnie jakbym zaczął nowe życie.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - jerrysx1 - 12/10/2019 02:55 PM

Projektowi PR i ich wszystkim twórca należy się największy szacunek,bo jak by nie ich mapa to Polska wyglądała by blado.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - iwan4672 - 12/10/2019 04:46 PM

(11/10/2019 05:59 PM)grisza141286 napisał(a):  Hahahahha. Mówiłem, że prędzej wyjdzie kolejna aktualizacja gry , niż modyfikacji. Tak to jest jak się biorą za poważne prace niepoważni ludzie Wink.

Ja w ogóle się dziwię, że jeszcze nie zostałeś zbanowany za takie docinki. Ale to do czasu.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - grisza141286 - 12/10/2019 09:14 PM

(12/10/2019 04:46 PM)iwan4672 napisał(a):  
(11/10/2019 05:59 PM)grisza141286 napisał(a):  Hahahahha. Mówiłem, że prędzej wyjdzie kolejna aktualizacja gry , niż modyfikacji. Tak to jest jak się biorą za poważne prace niepoważni ludzie Wink.

Ja w ogóle się dziwię, że jeszcze nie zostałeś zbanowany za takie docinki. Ale to do czasu.

Zbanowany ? Za krytykę ? Ktoś wcześniej napisał, że należy się ekipie Poland Rebuilding pełen szacunek, bez względu na wszystko. Tylko dlatego, że robią, to co robią. Czy to nie jest lekka przesada ? W ogóle dlaczego taka olbrzymia dyskusja się pojawiła w odpowiedzi na moją krytykę odnoszącą się tylko i wyłącznie co do czasu, jaki zajmuje aktualizacja ekipie PR. Nie krytykuję twórców za samą mapę, bo praktycznie nie mam do czego. Sama mapa jest świetnie wykonana. Chodzi tylko i wyłącznie o czas. Sądzicie , że nie rozumiem dlaczego tak długo to trwa ? Mylicie się. Doskonale to rozumiem. Moja krytyka nie bierze się z braku szacunku ani zrozumienia. Smile

Ps.: Dostałem ujemne punkty reputacji za rzekomy hejt , chciwość i hipokryzję. O ile co do chciwości , być może ktoś miał rację, być może i jestem ale czy jestem hipokrytą ? Nie zgadzam się z tym ale nie mnie to oceniać. Natomiast z pełną stanowczością nikogo nie hejtuję. Trzeba odróżnić krytykę, być może nie do końca konstruktywną i niekoniecznie mam rację, od hejtu. Jeszcze raz podkreślam nikogo nie hejtuję i nie obrażam, w przeciwieństwie co do niektórych. Rozumiem, że nazwanie mnie dzbanem to już nie jest hejt ?


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - jerrysx1 - 13/10/2019 11:15 AM

grisza141286 ciekawe jakie ty byś miał tempo wydawania mapy jak byś pracował lub się uczył. Czas relaksu też się należy.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - RadolSzczecin - 13/10/2019 12:46 PM

(11/10/2019 05:59 PM)grisza141286 napisał(a):  Tak to jest jak się biorą za poważne prace niepoważni ludzie Wink.

Utnę trochę tą niepotrzebną dyskusję.
Gdyby byli niepoważni jak twierdzisz, to by wydali szybko uaktualnienie mapy (nawet tej starszej wersji - bez nowych terenów) nie martwiąc się że coś tam nie jest do końca zrobione tak jak trzeba i nie martwiąc się czy to uaktualnienie w ogóle porządnie działa i mapa nie będzie co chwila ludziom wywalać.
To by właśnie było niepoważne podejście.
Myślę że podejście użytkowników było by całkiem inne gdyby mapa była płatna.
Zapewne nie chciałbyś co chwila płacić za pobranie nie do końca pewny czy wszystko jest zrobione w miarę poprawnie i działa.
Wtedy nie było by ci spieszno i wolałbyś pewnie poczekać i nie mieć wrażenia że wydają szybko i często uaktualnienia po to by tylko co chwila 'doić' użytkowników.

Niestety, ale tak naprawdę to Twoje podejście jest tu najmniej poważne i zachowujesz się jakby coś tutaj ci się z góry należało o określonym czasie.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - grisza141286 - 15/10/2019 11:54 AM

Usłyszałem albo przeczytałem gdzieś (być może nawet tu) , że koniec prac nad aktualizacją tuż tuż. Pytanie tylko ile to "tuż tuż' oznacza tak naprawdę czasu. Tydzień , dwa , a może miesiąc ?


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Nelson - 15/10/2019 12:10 PM

Spokojnie ja też się nie cierpliwie zresztą pewnie jak większość z nas.
Myślę że wydanie mapy jest naprawdę bardzo blisko, więc poczekajmy cierpliwie a będzie nam to wynagrodzone świetną mapą Polski.
Pozdrowienia dla całego team PR.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Michaleczeq - 15/10/2019 04:36 PM

Ja bym już dawno chętnie powiedział kiedy wydanie, by w końcu urwać te całe "kiedy, kiedy", ale niestety skończyło by się to w przypadku obsuw (których kilka już było) dziesiątkami wiadomości w stylu: "Ale jak to tak. Przecież obiecaliście", z tego też powodu stosuje coś co stosuje od dawna SCS - czyli nie informuje o dacie praktycznie do samego końca. Będę miał 100% pewności to dopiero powiem, a póki co podaje pewnik, czyli "Jeszcze w tym roku".
Jak łatwo sprawdzić, przyjmując najgorszy scenariusz, to i tak jest to znacznie bliżej niż dalej końca, Przyjmując ten optymistyczny wariant, to w porównaniu do tego ile już ludzie czekają, została chwila.


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - RadolSzczecin - 15/10/2019 07:37 PM

Dopisz jeszcze którego roku, bo znając 'inteligencie' i nieecierpliwosć niektórych, to mogą się tutaj pojawić jeszcze pewne zapytania Tongue