eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - picior4 - 06/05/2018 05:37 PM

Bardzo dziękuję, interesy z MTT to sama przyjemność ?


RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 08/05/2018 09:30 AM

Pełna profeska tutaj, MTT to jedna z najlepszych moim zdaniem VS obecnych na rynku. Powodzenia dalej Panowie! Wink


RE: MTT LOGISTIC - Dorpolowy - 08/05/2018 11:22 AM

No tak.. szefostwo się bawiło w Majówkę na bazie a niektórzy musieli stać w Neapolu :E


RE: MTT LOGISTIC - Karpiu94 - 08/05/2018 06:24 PM

Witajcie Smile

Ostatnio trafił mi się ekspres do Neapolu, a że jechałem inną trasą niż zwykle to zapraszam na relację.


Godz 9 rano wyjeżdżam z Gdyni. Pogruzili mnie 20 skrzyniopaletami z jabłkami po tonie każda, więc 20 ton na miękko. Awizacja jest na pojutrze rano, więc trzeba będzie trochę przycisnąć.

Image

Przed czeską granicą zatrzymuję się zalać kocioł do pełna - V8 lubi sobie wypić jak pewien prezydent, a że po trasie u nas najtaniej to leje 1200 litrów i ogień dalej szukać jakiegoś parkingu po drugiej stronie.

Image

Dzień dobry, 4 rano zaczyna się już rozwidniać to kierujemy się w stronę Austrii. Zwykle omijam ten kraj ze względu na opłaty, tym razem jednak nie ma czasu robić kółka przez Węgry.

Image

I cyk Austria, przede mną droga przez tą ładniejszą część Alp.

Image

Ogień na tłoki, w stronę Klagenfurtu zaczyna się trochę kitować droga.

Image

Tutaj łapcie parę ładniejszych widoków Smile

Image

Image

I ostatnia jedenastka przed zjazdem do celu. Słońce pali niemiłosiernie u makaroniarzy. Awizację mam na 9 rano, więc koło 23 planuje wyjechać, przede mną jeszcze 600 kilometrów.

Image

W nocy złapał mnie lekki deszcz, za to temperatura na zewnątrz bardziej znośna.

Image

I już kierunek Neapol.

Image

Image

Zajeżdżam na firmę pół godziny przed czasem, oczywiście jak to u italiano nie wiadomo o co chodzi, po angielsku też specjalnie gadać nie chcą. Za chwilę przychodzi facet i prowadzi mnie pod rampę - będziemy ściągać.

Image

Z tego wypadu to tyle, trzymajcie się i szerkości Smile



RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 10/05/2018 06:57 PM

Image

Witajcie, w ostatnim poście pisaliśmy o sprzedaży naczepy Wielton dziś nadszedł czas, aby podzielić się z Wami informacją na temat nowego nabytku w MTT. Cały czas inwestujemy w nasz tabor, starając się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, dlatego też postanowiliśmy zakupić pierwszą w naszej firmie naczepę typu cysterna. Wybór padł na markę Van Hool, a dokładnie na model L4BH. Naczepa ta będzie kursowała głównie na Włochy oraz Francje, gdyż właśnie tam nawiązaliśmy nowe współprace.

Image

Pisząc post na temat zakupu DAFa wspominaliśmy o tym, że został on kupiony z myślą o obsłudze takich krajów jak Austria oraz Szwajcaria. Teraz już możemy podzielić się z Wami informacją na temat naszych nowych kontrahentów. Są to firmy głównie zajmujące się produkcją artykułów spożywczych. Mamy nadzieje, że nasza współpraca przebiegnie pomyślnie.


Image



RE: MTT LOGISTIC - neverwinter210 - 11/05/2018 10:13 PM

Witajcie.
Jestem nowym kierowcą w MTT Logistic. Zestaw jaki mi się trafił jest to DAF XF105.510 sprzężony z naczepą typu chłodnia marki Krone. We wnętrzu już zaszły potrzebne zmiany abym czuł się w nim jak w domu.Już nie długo pierwsza fotorelacja w barwach MTT Logistic. Do zobaczenia na trasie.Wink

Image

Image



RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 11/05/2018 11:33 PM

Powodzenia na szlakach! Wink


RE: MTT LOGISTIC - neverwinter210 - 12/05/2018 06:39 PM

Siema. Papa

Przyszedł czas na parę fotek z mojej pierwszej dostawy. Swoją przygodę w ten piękny słoneczny dzień w MTT zacząłem od wyprawy do stolicy wielkopolski. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ta porcja zdjęć. Shy

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: MTT LOGISTIC - DawidTGX - 12/05/2018 08:03 PM

Gdyby nie ten hdr.. Ogolnie to jakos malowanie mi nie podchodzi ale to gusta. Jakis mod ma grafe tez sobie wrzuc


RE: MTT LOGISTIC - neverwinter210 - 13/05/2018 10:45 PM

Hey, Hi, HelloWykrzyknik

Zapraszam na kolejną niezapomnianą przygodę z firmą MTT Logistic, w której to mam przyjemność pracować. Dzisiaj odwiedziliśmy Gdynię. Trasa sama w sobie była spokojna poza pewnym odcinkiem DK10 gdzie to musiałem się zmagać z objazdami spowodowanymi najpierw przez strajk rolników w jednej z miejscowości, a później z dość groźnie wyglądającym wypadkiem. Lecz pomimo to udało mi się szczęśliwie dotrzeć do celu. Zapraszam do oglądania oraz komentowania. Szerokości.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image